Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
18:30
B1913 (3)
Båring GF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
B1913
SfB
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
B1913 (1)
Aarup BK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B1913
Næsby BK
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B1913
Randers Q
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
B1913
Varde
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
B1913 (1)
BBB
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
B1913
Ringe BK
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
B1913
Langeskov IF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
B1913 (4)
FC Sydfyn
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
18:00
B1913
Birkende BK
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
B1913 (2)
OKS (4)
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
B1913
OKS (2)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B1913 (3)
NØFF
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
B1913 (2)
Vindinge BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
B1913 (1)
FC Campus
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
B1913 (1)
FC Odense (2)
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
B1913
IF Lyseng
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
B1913
VRI
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
B1913
Oversidder
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
B1913 (1)
SSV Højfyn
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
B1913 (3)
Bogense G & IF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B1913 (2)
Kildemosens BK
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:15
B1913
Agedrup-Bullerup BK
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
B1913 (4)
Ryslinge BK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
B1913 (2)
Oversidder
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B1913
OKS
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
B1913 (2)
KFUM.s BK
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
B1913 (2)
Langeskov IF
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
B1913
Holluf Pile/Fraugde GIF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
B1913
B 1909 (1)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
B1913 (1)
FC Odense (2)
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
B1913 (1)
Oversidder
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|