Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
12:00
Vanløse
1
Skovshoved IF
2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Vanløse 3
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Vanløse
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Vanløse 5
Husum 2
HHT
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Vanløse IF 2
FB 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Vanløse 2
Skjold
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vanløse IF 5
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Vanløse 3
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Vanløse 1
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:15
Vanløse 2
Hellas 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:15
Vanløse 3
Stefan 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Vanløse
Hillerød Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Damsø (2)
Sundby Bk.
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hellas/Damsø
B 1903
UHT
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:45
Vanløse
AB Tårnby
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Vanløse (2)
B 1908 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:45
Vanløse 3
CSC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
FC Damsø
Sundby 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:45
Vanløse
CSC
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:45
Vanløse
Hvidovre IF
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
FC Damsø (2)
Husum Bk
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Vanløse
Holstebro B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Vanløse 3
B.93 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Vanløse 2
HIK 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FC Damsø
Union
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
FC Damsø
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
Vanløse 1
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Vanløse IF 3
FA 2000 7
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:45
Vanløse
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:45
Vanløse
Fremad Valby
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Vanløse
Heimdal
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Vanløse 4
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Vanløse 3
Brønshøj / Fix 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Kastrup 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
B.93 4
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Fix 3
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
KB 5
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Skjold
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
KB 5
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
Union 1
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
B.93 4
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
FB 3
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
Kastrup 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:25
AB Tårnby 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Dragør BK 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Fremad Amager 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Østerbro IF 1
Fix 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Vestia 3
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Fremad Valby 2
Skjold
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Hellas 2
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vanløse
Sundby Bk.
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Skjold
KB 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vanløse 2
Union 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Fix 3
B.93 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vanløse 3
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Hekla 2
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Dragør BK 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Østerbro IF 1
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Fremad Valby 2
Hellas 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
FC Damsø
B 1908
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Vanløse
Hellas
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Damsø
Køge BK
UHT
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Vanløse
IF Lyseng
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Vanløse 5
Hvidovre IF 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
17:00
Vanløse
Farum 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
17:30
Vanløse IF 4
Heimdal 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vanløse 3
KB 5
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vanløse
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vanløse 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vanløse 3
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vanløse 4
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 2
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 4
Skjold 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 3
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vanløse 2
KB 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hellas/Damsø
Vestia
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
FC Damsø
Pan Fodbold
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Vanløse
Dragør BK
UHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Vanløse
Jægersborg BK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Vanløse
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Vanløse 3
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:45
Vanløse 4
Frem 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:45
Vanløse 3
FA 2000 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:45
Vanløse
Kastrup
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:45
Vanløse
Skovshoved IF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
KB 2
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
FB 2
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
KB 2
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
FA 2000 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Hvidovre IF 1
FB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
FB 2
KB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
Vanløse 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:10
Hvidovre IF 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Damsø
Dalum/Næsby
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Vanløse
FC Rudersdal
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Vanløse IF 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse IF 5
KB 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse 2
Fremad Amager 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse 4
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Vanløse 3
Hellas 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Vanløse 1
Skovshoved IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FC Damsø
Nørrebro United
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Vanløse 2
AB Tårnby 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Vanløse 1
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Vanløse
Holbæk B&I
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Vanløse IF 3
B 1903 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
12:00
Vanløse 3
Vestia 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vanløse (2)
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vanløse
Snekkersten IF
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:45
Vanløse
Hellas
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Vanløse 5
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Vanløse 3
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
HIK 2
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
KB 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Hellas 1
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:55
Hellas 1
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:55
Vanløse 1
Union 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:55
HIK 2
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:55
Vanløse 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:20
Skjold 1
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:20
Hvidovre IF 2
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:20
Skjold 3
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:20
Union 1
Husum Bk 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Oversidder
Hellas 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Husum Bk 1
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
KB 1
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
CIK 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:10
Skjold 1
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:10
Skjold 3
Union 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Damsø
B.93
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Vanløse
KB (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Vanløse
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Vanløse
Vejgaard B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Vanløse 4
Tårnby FF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
FC Damsø
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Vanløse 3
FA 2000 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Vanløse 4
HIK 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vanløse 3
Hekla 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:45
Vanløse
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
FC Damsø
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Vanløse 2
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
20:45
Vanløse IF 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P7
|