Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:00
B 1908 3
Hvidovre IF 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Fremad Amager
VLI
UHT
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
B 1908
Brøndbyernes IF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
Fremad Amager 2
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908 (1)
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908 (2)
Nørrebro United 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908
Dragør BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Stefan
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
B 1908 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fremad Valby 1
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
B 1908 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
AB Tårnby 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Stefan
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Tårnby FF 2
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Oversidder
Husum Bk 2
ANN
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
B 1908 5
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Husum Bk 2
Oversidder
ANN
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Nørrebro United 3
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
AB Tårnby 4
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Sundby Bk. 3
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Hvidovre IF 2
Fremad Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Oversidder
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Fremad Valby 1
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KB 1
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
B 1908 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hekla 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KB 7
B 1908 5
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Husum Bk 2
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
AB Tårnby 4
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Hvidovre IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
B.1908 2
Skjold 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Fremad Amager 3
Vestia 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Fremad Valby 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Kastrup 2
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
B.93 5
Ørestad IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Fremad Valby 4
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Dragør BK 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
B 1908 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Dragør BK 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
KB 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
B.93 5
Tårnby FF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Hvidovre IF 4
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
Fremad Valby 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:55
B 1908 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Ørestad IF 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Oversidder
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Tårnby FF 4
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
B 1908 5
Ørestad IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Kastrup 1
B 1908 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:20
Oversidder
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
B 1908 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Fremad Amager 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Fremad Valby 4
B.93 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Ørestad IF 4
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Kastrup 2
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:45
Fremad Amager 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
B 1908 2
Hellas
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Tårnby FF 4
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Kastrup 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:10
Ørestad IF 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 3
CIK 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
KB 3
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fremad Amager 4
HIK 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1908 2
Vestia 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
B 1908 2
GVI
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Fremad Amager
Brønshøj
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:45
Fremad Amager
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Bk. Olympia 1921
Olympique Odsherred
UHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Fremad Amager
Nørrebro United 5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Fremad Amager 2
B 1903 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Young Urbans FC
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:45
B 1908
Hekla (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:05
B1908 2
B.93 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B 1908
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B 1908 2
FC Damsø
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B 1908
Kirke Hyllinge IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B 1908 1
Vanløse 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
AC Amager Academy
Næstved
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Fremad Amager 3
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Fremad Amager
Brabrand
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
AC Amager Academy
Næstved
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Fremad Amager 3
Vanløse 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Fremad Amager 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1908
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Fremad Amager 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:35
B 1908
Skovshoved IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
AC Amager Academy
FC Helsingør
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:45
B 1908
CBS Sport
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Fremad Amager 2
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
B 1908 (2)
Sundby Bk.
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:45
B 1908
Fremad Amager
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Fremad Amager
Heimdal
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
B 1908 (M)
Nørrebro United 4
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:45
B 1908
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Fremad Amager
B 1903
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
B 1908 3
Sundby 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1908 3
Vestia 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1908 (1)
Aakanden GF
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1908 (2)
KB 5
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B 1908 2
Jægersborg BK
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
B 1908
Nørrebro United
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
B 1908 4
B 1903 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
B 1908 2
Nørrebro United 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Fremad Amager 2
Dragør 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1908 3
Skovshoved IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1908
B.93 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Amager 3
Ørestad IF
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
AC Amager (1)
B 1903
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Amager 1
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Fremad Amager 4
Sundby 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B 1908 2
Skjold
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:30
B 1908 3
Dragør 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Fremad Amager
Fr.holm Sydhavnen
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Fremad Amager
Jægersborg BK
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:35
B 1908
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:45
B 1908
KB 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Amager 3
Sundby 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
B 1908 3
Vestia
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:45
B 1908 (2)
AB Tårnby (2)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Fremad Amager
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:45
B 1908
Oversidder
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
Fremad Amager 2
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Young Urbans FC
Copenhagen Celtic
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AC Amager Academy
FA 2000 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1908 2
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1908
Tårnby FF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1908
Oversidder
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1908 6
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Tårnby FF 2
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B.93 1
B 1908 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vestia 1
Hekla 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
B.93 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Hekla 1
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
B 1908 6
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Fremad Valby 3
FB 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Vestia 4
Tårnby FF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
FB 4
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Hvidovre IF 1
Vestia 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
KB 2
B 1908 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Vestia 1
B.93 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
B 1908 1
Hekla 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Tårnby FF 2
B 1908 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
CIK 2
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Vestia 4
FB 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Hvidovre IF 1
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Amager 2
KB 7
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Bk. Olympia 1921
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B.1908 2
B 1903 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Amager 2
B 1903 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fremad Amager
Thisted FC
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1908 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
B.93 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1908 3
Brønshøj / Fix 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1908 2
GVI 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 1
Tårnby FF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 4
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Folehaven
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Hekla 3
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1908 3
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
AB Tårnby 2
B 1908 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Dragør BK 3
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B 1908 2
Fremad Amager 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Sundby Bk. 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Fremad Amager 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Dragør BK 3
Hekla 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B 1908 3
Sundby Bk. 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
AB Tårnby 2
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fremad Amager 2
AB Tårnby 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
B 1908 4
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Oversidder
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
B 1908 4
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Kastrup 2
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Dragør BK 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Tårnby FF 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Oversidder
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Fremad Amager 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B1908 2
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Fremad Amager 2
Vestia
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
Dragør BK 3
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Fremad Amager 2
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:45
B 1908
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fremad Amager
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fremad Amager 2
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
AC Iben
Fremad Amager
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
AC Amager Academy
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
B 1908
Farum BK
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Fremad Amager
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
16:30
AC Amager Academy
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Amager 1
KB 5
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 (2)
FA 2000 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 1
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Oversidder
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Amager 3
Brønshøj / Fix 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 (1)
FA 2000 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
B 1908 2
HIK 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Kastrup 1
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Oversidder
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
B 1908 1
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Kastrup 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Dragør BK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Hekla 1
Hekla 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Tårnby FF 1
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Kastrup 1
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Fremad Amager 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Oversidder
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hekla 2
Kastrup 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Dragør BK 2
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
B 1908 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B.1908 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
B 1908 2
Hekla 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
B 1908 1
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Amager 4
B 1908 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
AC Amager Academy
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
CIK 1
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Amager 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Bispebjerg Bk.
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Bispebjerg Bk.
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Pioneren 2
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
CIK 1
Vanløse 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1908 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 2
Fremad Amager 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Fremad Amager 3
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Fix 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Oversidder
Bispebjerg Bk.
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Frem 3
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Amager 1
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Tårnby FF 2
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Fremad Amager 3
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Amager 1
FB 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1908 3
Ørestad IF
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1908 4
Kastrup 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
AC Amager Academy U10
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Nørrebro United 1
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
AC Amager Academy U10
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
Sundby Bk. (1)
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
Tårnby FF 1
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
KB 3
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Nørrebro United 1
AC Amager Academy U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
FB 1
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1908 2
FA 2000 3
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Fremad Amager 2
Dragør 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1908
Sundby Bk.
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:10
Tårnby FF 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
B 1908
Vallensbæk IF
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Fremad Amager 3
B.93 11
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Fremad Amager
Fremad Valby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Fremad Amager
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
B 1908
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|