Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Holbæk B&I
Lynge-Broby IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Oversidder
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:25
Himmelev-Veddelev BK
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Oversidder
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:50
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Holbæk B&I
Hagested IF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Holbæk B&I
Solrød FC
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
Holbæk B&I
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Oversidder
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:05
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Holbæk B&I
SBV 09
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Holbæk B&I
Karlslunde IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Holbæk B&I
Hvidovre IF
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Holbæk B&I
Vordingborg IF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Holbæk B&I
TFC Odsherred
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Holbæk B&I
Tuse IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Holbæk B&I
Greve Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Holbæk B&I
AC Amager Academy
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Holbæk B&I
Gislinge BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Holbæk B&I
Frem
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Holbæk B&I
Hareskov IF/Værløse BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Holbæk B&I
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ølstykke FC (Øst)
Svogerslev BK (Øst) (1)
Kvindeserie Pokalen 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Holbæk B&I
BK Frem
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Brøndby Strand IK (S2)
B. 77, Rødovre (S3) (1)
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Holbæk B&I
Store Heddinge BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Holbæk B&I
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Holbæk B&I
Næstved I.F.
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Holbæk B&I (2)
FC Helsingør (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Holbæk B&I
Roskilde Boldklub
Træningskamp U12 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Holbæk B&I
Tuse IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Holbæk B&I
LSF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Holbæk B&I
Sædder IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Holbæk B&I
GVI
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Holbæk B&I (2)
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Holbæk B&I
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Holbæk B&I
Dianalund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Holbæk B&I (1)
Køge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Holbæk B&I
Ishøj IF
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Holbæk B&I
GVI
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Holbæk B&I
Taastrup FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Holbæk B&I
Svogerslev BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Holbæk B&I
Greve Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Holbæk B&I
Asnæs BK
Serie 5 - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Holbæk B&I
FC Helsingør
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|