Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
12:30
Vinding SF
FC Fredericia
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vinding SF
Ammitsbøl/Egtved
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Vinding SF
Helle FC
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Vinding SF
Vejle Kammeraterne
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Vinding SF (S3/43)
Skibet IF (S1/10)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vinding SF (3)
Vinding SF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ammitsbøl Fodbold (1)
Gauerslund IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ammitsbøl Fodbold (2)
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Egtved IF
Vinding SF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vinding SF (1)
Ammitsbøl Fodbold (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Gauerslund IF
Vinding SF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Vinding SF (2)
Ammitsbøl Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Vinding SF (1)
Gauerslund IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Ammitsbøl Fodbold (1)
Vinding SF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Vinding SF (2)
Ammitsbøl Fodbold (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Egtved IF
Vinding SF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Ammitsbøl Fodbold (2)
Vinding SF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Vinding SF (3)
Ammitsbøl Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Vinding SF (1)
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Gauerslund IF
Vinding SF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Ammitsbøl Fodbold (1)
Egtved IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Gauerslund IF
Ammitsbøl Fodbold (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Vinding SF (2)
Vinding SF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Bredballe IF
Gauerslund IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Vejle Kammeraterne
Vinding SF (2)
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Vinding SF (2)
Bredballe IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Gauerslund IF
Vejle Kammeraterne
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Vinding SF
Vejle Kammeraterne
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Vinding SF
Sabro IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Vinding SF
Billund IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinding SF
FC Skanderborg
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Vinding SF (S1/264)
Stensballe IK (JS/256)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
Vinding SF
Hedensted IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vinding SF
Rødding IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Vinding SF
Odder IGF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Vinding SF
Varde IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Vinding SF
Vorbasse B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Vinding SF
Boldklubben Marienlyst
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 513
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Vinding SF
Hejnsvig IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Vinding SF
Billund IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Vinding SF
Ammitsbøl/Egtved
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 662
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vinding SF
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Vinding SF
FC Kolding Nord
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Vinding SF
Give Fremad
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Vinding SF - DGI VET. 11-M
Gauerslund IF (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Vinding SF
Gauerslund IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:30
Vinding SF
Bredballe IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 86
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Vinding SF
Horsens FS
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
Vinding SF
Gauerslund IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 751
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Vinding SF
FC Aarhus Syd
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Vinding SF
Haderslev FK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Vinding SF - DGI VET. 11-M
Hover IF (Dommerklub afregner)
Veteraner 11:11 / Privat (Uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Vinding SF
Hover IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|