Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. jun
10:00
FS Nordvestmors
Koldby/Hørdum IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Sydmors/Nordvestmors
Nors/Hillerslev
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Nordvestmors BK (1)
Koldby/Hørdum IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Sydmors/Nordvestmors
Nors/Hillerslev
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 555
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Nordvestmors BK
Frøslev & Omegn
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:30
FS Nordvestmors
HVA Sydthy
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:30
FS Nordvestmors
HVA Sydthy
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:30
Sydmors/Nordvestmors
Roslev IK
U14 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
FS Nordvestmors
Team Tangen
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Nordvestmors BK (1)
MorsØ FC (U6 Piger)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
MorsØ FC (1)
Thisted FC (7)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
MorsØ FC (U6 Piger)
Thisted FC (8)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Nordvestmors BK (2)
Thisted FC (9)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:45
MorsØ FC (2)
Nordvestmors BK (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:45
Thisted FC (7)
MorsØ FC (U6 Piger)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:45
Thisted FC (8)
MorsØ FC (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:45
Thisted FC (9)
MorsØ FC (U6 Piger)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Nordvestmors BK (1)
Thisted FC (7)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
MorsØ FC (1)
Thisted FC (9)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
MorsØ FC (2)
Nordvestmors BK (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
MorsØ FC (U6 Piger)
Thisted FC (8)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:15
Thisted FC (7)
MorsØ FC (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:15
Nordvestmors BK (2)
MorsØ FC (U6 Piger)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 19. juni Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
20. jun
17:30
FS Nordvestmors
Skive IK
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Nordvestmors BK
Sjørring B
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
FS Nordvestmors
VIF, Mors
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
27. jun
17:30
FS Nordvestmors
Thisted FC
U9 Piger C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
FS Nordvestmors
HVA Sydthy
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
FS Nordvestmors
Nors/Hillerslev
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
FS Nordvestmors
Nors/Hillerslev
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 55
|