Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
10:00
Odder IGF (2)
0
Kolt/Hasselager IF
3
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Odder
Horsens fS
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:15
Odder IGF
Kolding B
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Odder IGF
Kolt/Hasselager IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Odder IGF (1)
Bjerre Herred Fodbold
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 641
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Odder IGF
Egebjerg IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Odder IGF
FC Horsens
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 263
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Odder IGF
Hover IF
UHT
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
15. maj
10:45
Karismai 2024
Bane 1 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
10:45
Karismai 2024
Bane 2 & Bane 4 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
10:45
Karismai 2024
Bane 3 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
10:45
Karismai 2024
Bane 5 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 6 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 1 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 2 & Bane 4 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 3 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 5 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
11:45
Karismai 2024
Bane 6 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 1 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 2 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 3 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 4 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 5 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
13:30
Karismai 2024
Bane 6 - 7m
90 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 1 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 2 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 3 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 4 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 5 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
15:00
Karismai 2024
Bane 6 - 7m
60 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Odder IGF
Stjær B
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Odder IGF
AC Norddjurs
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Odder IGF
IF Lyseng (2)
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Odder IGF
HEI (2)
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Odder IGF
Hørning All-Stars
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Odder IGF
Hasle B
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Odder IGF
IF Lyseng
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Odder IGF
AIA/Tranbjerg
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Odder IGF
Hasle B
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Odder IGF
Hovedgård/Søvind (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Odder IGF (2)
AIA/Tranbjerg
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Odder IGF
Oversidder
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 337
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Horsens
Bredballe IF (2)
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørning IF
Odder IGF (1)
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Odder IGF
IF Lyseng
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Stensballe IK
FC Horsens
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Bredballe IF (2)
Hørning IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Odder IGF (1)
Stensballe IK
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Horsens
Hørning IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Odder IGF
Søvind GIF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Stensballe IK
Bredballe IF (2)
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Odder IGF (1)
FC Horsens
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Odder
B 1909
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:15
Odder IGF
Brabrand IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
IF Lyseng
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
Hou Og Omegns IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF (3)
Odder IGF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Egebjerg IF (2)
Solbjerg IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Egebjerg IF (3)
TMG
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
FC Horsens
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
TMG
Odder IGF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Odder IGF (1)
Egebjerg IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Solbjerg IF
Odder IGF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Odder IGF (2)
Egebjerg IF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Odder IGF (1)
Solbjerg IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Egebjerg IF (2)
Odder IGF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Odder IGF (2)
Egebjerg IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
TMG
Odder IGF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Egebjerg IF (3)
Odder IGF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Odder IGF (3)
Egebjerg IF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Odder IGF (1)
TMG
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Solbjerg IF
Odder IGF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Odder IGF
ØBG Silkeborg
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Egebjerg IF (2)
TMG
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Solbjerg IF
Egebjerg IF (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Odder IGF (2)
Odder IGF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Odder IGF
TSA Østjylland
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Odder IGF
Vejle B
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Odder IGF
AGF, Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Odder IGF
Aarhus 1900
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Odder IGF
Brædstrup IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:00
Odder IGF
Samsø IK
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Odder IGF
Lystrup IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Odder IGF
Horsens fS
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Odder IGF
Horsens Nord
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Odder IGF
VRI
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Odder IGF
Aabyhøj IF (1)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Odder IGF
BUF Horsens (1)
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Odder IGF
JAI, Aarhus (1)
K+29 7:7 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Odder IGF
Fuglebakken KFUM
UHT
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:30
Odder IGF (1)
BUF Horsens
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 641
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Odder IGF
FC Bøgeskov
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Odder IGF
FC Aarhus Syd
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 750
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Odder IGF
Hovedgaard IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Odder
Marienlyst
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:15
Odder IGF
Jelling/Billund
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 457
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Odder IGF
VSK Aarhus
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Odder IGF
Bjerre Herred Fodbold (U10)
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Odder IGF
AGF, Aarhus
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Odder IGF
SGF/GUI
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Odder IGF
Hornslet IF
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Odder IGF
AIA/Tranbjerg
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Odder IGF
Fredericia KFUM
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Odder IGF
ØBG Silkeborg
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Odder IGF
Solbjerg IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Odder IGF
Viby IF (3)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Odder IGF
Hornslet IF (2)
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Odder IGF
Egebjerg IF
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 263
|