Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Nibe B
Skive IK (E)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Nibe B
2
Aars IK
0
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Nibe B
Hadsund B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Nibe B
Aabybro IF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Nibe B
Aalborg Freja (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Nibe B
Aars IK
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Nibe B
Vejgaard B
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Nibe B
Vodskov IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Nibe B
Aars IK
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Nibe B/St. Restrup
Aalborg Freja
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:30
Nibe B
Helsted Fremad IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Nibe B
Farsø/Ullits IK
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Arden IF
Vindblæs B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:10
Farsø/Ullits IK
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:10
Vindblæs B
St. Restrup IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Nibe B
AaB
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:50
St. Restrup IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:50
Nibe B
Arden IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Nibe B
Sønderup/Suldrup IK Frem
M+40 - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Nibe B
FK Alliancen
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Nibe B
IK Rosendal
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Nibe B
Skalborg SK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Nibe B
Gug B
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Nibe B
AaB
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
Fjerritslev IF (2)
Løgstør IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
IK Vest
Nibe B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
Øster Hornum IF
Nibe B
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
NUBI
Gug B
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
St. Restrup IF
NUBI
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aalborg KFUM (2)
Øster Hornum IF
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nibe B
Fjerritslev IF (2)
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Løgstør IF
IK Vest
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nibe B
Aars IK (U10)
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
IK Rosendal
Nibe B
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
St. Restrup IF
Gug B (2)
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Støvring IF
St. Restrup IF
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Farsø/Ullits IK
IK Rosendal
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Gug B
Aalborg KFUM (2)
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B
St. Restrup IF
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B/St. Restrup
Storvorde/Sejlflod B
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Vegger IF
Aars IK
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B
Farsø/Ullits IK
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B
Sebber IF
U11 Piger C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B
SIF Assentoft
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Biersted/Nørhalne
Dronninglund IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Løgstør IF
Nibe B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Gug B (2)
Farsø/Ullits IK
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Nibe B
Støvring IF
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Aars IK
Fjerritslev IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Farsø/Ullits IK
Vegger IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Nibe B
Aalborg KFUM
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Nibe B
Frederikshavn fI
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:45
Dronninglund IF
Løgstør IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:45
Nibe B
Biersted/Nørhalne
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fjerritslev IF
Nibe B
U9 Piger B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Nibe B
Aalborg Freja
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Nibe B
Fortuna Hjørring
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Nibe B
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:15
Aalborg KFUM
Hjallerup IF
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Hadsund B
Skørping IF Frem
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
ASV
Nibe B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:45
Fyrkat Q
Aalborg KFUM
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:45
Støvring IF
Nibe B
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nibe B
Vegger IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hjallerup IF
Nibe B
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Nibe B
Hadsund B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Skørping IF Frem
ASV
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Nibe B
Fyrkat Q
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Aalborg KFUM
Støvring IF
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe B
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
Vejgaard B
Gug B (2)
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Nibe B
Støvring IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Nibe B
Hobro IK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:15
Nibe B
Aalborg KFUM
U9 Piger A / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
St. Restrup IF
Vejgaard B
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
LKB/Gistrup
Svenstrup-Godthåb IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:15
Gug B (2)
LKB/Gistrup
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:15
Nibe B
St. Restrup IF
U9 Drenge B (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nibe B
Sørup IF (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nibe B
Jetsmark IF
HHT
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Nibe B
Støvring IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Nibe B
Oversidder
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Nibe B
Aalborg Chang
U14C drenge / Region 1 (2010) 11:11 Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Nibe B
St. Restrup IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
Nibe B
Aalborg KFUM
U11 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Nibe B
Brønderslev IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Nibe B
Fjerritslev IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Nibe B
Dronningborg B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Nibe B
Eastside Viborg
HHT
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Nibe B
Dronninglund IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:40
Dronninglund IF
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:20
Farsø/Ullits IK
Nibe B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Nibe B
Aalborg KFUM
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Nibe B
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Nibe B
Nørager/Rørbæk IF
M+32 B - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Nibe B
Støvring IF
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Vindblæs B
Nibe B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:10
Farsø/Ullits IK
Vindblæs B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:50
Nibe B
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 128
|