Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
18:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Fløng-Hedehusene
Allerød Fodbold Klub
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ishøj IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Jyderup BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Football Club Albertslund
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hedehusene Independents
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
TFC Odsherred
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Røde Stjerne BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hedehusene Independents
Ejby IF 1968 (2)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Svogerslev BK (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ejby IF 1968
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Asnæs BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Ishøj IF (2)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kr. Værløse IF (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Brøndby Strand IK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vallensbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herlev IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:50
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Roskilde Pigefodbold
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:50
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hvalsø IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vipperød BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Fløng-Hedehusene
Rosa La FC
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Grantoften IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:30
Fløng-Hedehusene
Albertslund BS 72
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herfølge BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vipperød BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|