Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
19:00
FC Horsens
Brædstrup IF
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
FC Horsens
Brædstrup IF
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
FC Horsens
Viborg Q
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 963
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
FC Horsens
FC Kolding Nord
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 628
|
|||||||||||||||||||
21. maj
FC Horsens
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:15
FC Horsens
Aale UI
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
FC Horsens
Gauerslund IF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
FC Horsens
Korning IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Horsens
Lystrup IF
U11 Piger A (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
FC Horsens
Virklund B
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Horsens
Brædstrup IF
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Horsens
Hatting-Torsted Fodbold
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Horsens
Odder IGF (2)
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Horsens Freja
BMI
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skibet IF
Engum UI
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Bjerre Herred Fodbold
FC Horsens
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
FC Horsens
Skibet IF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Engum UI
Bjerre Herred Fodbold
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Odder IGF (2)
Horsens Freja
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
BMI
Odder IGF (1)
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Horsens
Nr. Bjært/Strandhuse IF (2)
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Horsens
Erritsø GIF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Horsens
Horsens fS
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Odder IGF (1)
FC Horsens
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
Juelsminde IF
FC Horsens (2)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:20
BUF Horsens
FC Horsens (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
Ølsted UGF
Juelsminde IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
FC Horsens (2)
BUF Horsens
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Horsens
Egebjerg IF
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Team HEG
Hatting-Torsted Fodbold
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:20
FC Horsens (1)
Ølsted UGF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:20
Juelsminde IF
BUF Horsens
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Egebjerg IF
Team HEG
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
Hatting-Torsted Fodbold
Vejle B
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
Ølsted UGF
FC Horsens (2)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:50
FC Horsens (1)
Juelsminde IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
Give Fremad
Ry Fodbold
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
Fredericia fF
FC Horsens
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
Vejle B
FC Horsens
U9 Piger C (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 179
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FC Horsens
Give Fremad
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Ry Fodbold
Fredericia fF
U11 Drenge C (2013) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
FC Horsens
BUF Horsens (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Horsens (1)
Hovedgård IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Horsens (2)
Horsens Freja
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
BUF Horsens
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
FC Horsens (2)
Hovedgård IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Horsens Freja
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
FC Horsens (1)
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Hovedgård IF
Horsens Freja
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
BUF Horsens
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Horsens
Egebjerg IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Horsens
Stensballe IK
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Horsens
Ølsted UGF
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Horsens
Vejle B
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Horsens
Østbirk IF
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Horsens Freja
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hovedgård IF
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Hovedgård IF
FC Horsens (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Horsens Freja
FC Horsens (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
FC Horsens (1)
BUF Horsens
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Horsens
Hover IF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FC Horsens
Gauerslund IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC Horsens
Ølholm B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC Horsens DS7 DGI SYDØST SKEMA
Hatting Motion
Øvrige kampe 7-mands (uden aut. DA) øvrige
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC Horsens
Hatting Motion
Kvinde C / Træningskamp 7:7 Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
FC Horsens
Give Fremad
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
FC Horsens
Stensballe IK
SOB Horsens A-rækken
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
FC Horsens
Søvind GIF
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
FC Horsens
Lunderskov B (U15)
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
FC Horsens
Hedensted IF
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Horsens
Bjerre Herred Fodbold (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
FC Horsens
Give Fremad
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
FC Horsens
Vejle B (U9A)
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
FC Horsens
Bjerre Herred Fodbold
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Horsens
Egebjerg IF
Horsens Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Horsens
Brædstrup IF
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:15
FC Horsens
Bryrup IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
FC Horsens
Stensballe IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|