Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
11:00
Varde IF
Helle FC
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Varde
Silkeborg IF Q
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Varde IF
Kolding B
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Varde IF
AEG Fodbold
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Varde IF
Næsbjerg RUI
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 361
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Varde IF
HTS
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Varde IF (1)
Bramming B (2)
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Varde IF (2)
Hjerting IF (2)
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Varde IF
Rødding IF
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Varde IF
Grindsted GIF
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 352
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Varde IF
Billund IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Varde IF (1)
Hjerting IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Varde IF
Ølgod IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Varde IF
Gesten IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Varde IF
Esbjerg fB
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF (2)
Oversidder
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF (1)
Esbjerg IF 92
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Bramming B
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Helle FC
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Sønderris SK (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Team BFO
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Oversidder
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
HTS
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Varde IF
Oversidder
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF
Erritsø GIF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF
Næsbjerg RUI
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF
Oversidder
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF (2)
Team BFO
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF (1)
Bramming B
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Varde IF (1)
Næsbjerg RUI (1)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Varde IF
Dalum IF (2)
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Varde IF
FC Sønderborg
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Varde IF
Thisted FC
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Varde
Dalum/Næsby
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Varde
Tarup/Paarup IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Varde IF
BSF
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Varde
Dalum/Næsby
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Varde IF
Grindsted GIF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Varde IF
Skovlund IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF (2)
Esbjerg IF 92
Intro til 5:5 U7 Piger 22. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF
Tarp B (3)
Intro til 8:8 U10 Drenge B (22. maj) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Varde IF
Bække SF
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 387
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Esbjerg IF 92
Varde IF (1)
Intro til 5:5 U7 Piger 22. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:10
Tarp B (3)
Esbjerg fB
Intro til 8:8 U10 Drenge B (22. maj) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Varde IF (1)
Varde IF (2)
Intro til 5:5 U7 Piger 22. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:50
Esbjerg fB
Varde IF
Intro til 8:8 U10 Drenge B (22. maj) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Varde IF
Grindsted GIF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Varde IF
Ølgod IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Varde IF
BV Oksbøl
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Varde IF
Krogager B
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Varde IF
Sønderris SK
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Varde IF
TEAM Odense Q
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Varde IF
Lunderskov B
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 935
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Varde IF
TEAM Odense Q
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Varde IF
SGI/SSK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Varde IF
Kolding B
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Varde IF (1)
Team BFO
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Varde IF
Tønder SF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Varde IF
Oversidder
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 327
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Varde IF
Holsted FB
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 387
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Varde IF
Tarp B
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Varde IF (1)
Sædding/G IF (2)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Varde IF
Vonsild FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Varde IF
Spangsbjerg IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Varde IF
BFH
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Varde IF (1)
Esbjerg fB (1)
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Varde IF
Janderup FS
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Varde IF
HTS
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Varde IF
Spangsbjerg IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Varde IF
Oversidder
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Varde IF
Mejrup GU
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Varde IF
Solrød FC
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Varde IF
SGI/SSK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Varde
Hedensted IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Varde IF (2)
Grindsted GIF (1)
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Varde IF
Brørup GF (2)
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Varde IF (2)
Tarp B
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Varde IF
Sydvestjyllands Efterskole
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Varde IF
IF Lyseng
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Varde IF (1)
Janderup FS
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Varde IF
Sædding/G IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Varde IF (2)
Varde IF (1)
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Varde IF
FC King George
Kvinder C1 7:7 - Forår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Varde IF
Hejnsvig IF
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 361
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Varde IF
Ribe BK
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Varde IF (1)
Oversidder
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:15
Varde IF
Bramming B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Varde IF
Kolding IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Varde IF
Grindsted GIF
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 316
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Varde IF
Tarp B
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Varde IF
Gesten IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Varde
BSF
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Varde
BSF
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Varde IF (1)
Oversidder
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Varde IF
Helle FC
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Varde IF (2)
Esbjerg fB
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Varde IF (1)
Gredstedbro B
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Varde IF
Bredballe IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 415
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Varde IF
OKS
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Varde IF
Kolding IF
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 703
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Varde IF
Blåbjerg Fodbold
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Varde IF (1)
Hjerting IF (2)
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Varde IF (2)
Bramming B (1)
U10 Piger B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 197
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Varde IF
Esbjerg IF 92
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|