Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
20:30
KB
2
FC Nanoq
10
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
Team 2. Sal
FB
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Fremad Valby
8
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Sundby KFUM
4
Amager FF
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Rødovre
FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:30
Team 2. Sal
2
Fremad Valby
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Valby
5
Arctos
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Sundby KFUM
Rødovre
UMH
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Amager FF
5
FC Nanoq
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
KB
4
Sundby KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Valby
Team 2. Sal
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:30
FB
0
KB
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Fremad Valby
Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Amager FF
6
Arctos
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Rødovre
6
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
KB
1
Fremad Valby
8
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Team 2. Sal
5
Arctos
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:15
FC Nanoq
3
Sundby KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Amager FF
5
FB
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
20:00
Arctos
0
FC Nanoq
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Valby
0
KB
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Team 2. Sal
1
Rødovre
11
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Fremad Valby
Amager FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Arctos
4
Sundby KFUM
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FB
2
FC Nanoq
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Rødovre
Arctos
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Sundby KFUM
FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Amager FF
6
Valby
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
FC Nanoq
4
Fremad Valby
6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
KB
2
Team 2. Sal
7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Rødovre
KB
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Team 2. Sal
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Arctos
FB
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Nanoq
Team 2. Sal
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Arctos
KB
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Sundby KFUM
Valby
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FB
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Amager FF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Team 2. Sal
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Rødovre
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Fremad Valby
Arctos
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Valby
FB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
KB
Amager FF
|