Thomas Kærgaard ChristiainsenTel: 51888731 / Mobil: 51888731
Holbæk B&I
Spillested
Holbæk Sportsby
Blå
Hvid
Blå
Træner
Nicolai Winther-StokholmTel: / Mobil: 25110609
Træner
Carsten BigaardTel: / Mobil: 31167136
Træner
Tina KallenbachTel: 51580735 / Mobil:
Træner
Per KallenbackTel: / Mobil: 61483088
Træner
Kim Dan NielsenTel: / Mobil: 52195100
Træner
Michael Holmkær VristTel: / Mobil: 21925792
Årgangsansvarlig
Nanna NealeTel: / Mobil: 30967634
Årgangsansvarlig
Signe HarpelundeTel: 61381108 / Mobil: 61381108
KFUM BK, Roskilde
Spillested
Lillevang Idrætscenter
Hvid/Blå
Blå
Blå
Holdleder
Peter MøllerTel: / Mobil: 31706010
Træner
Thomas KirkegaardTel: / Mobil: 31465100
Assistenttræner
Mikael ThomsenTel: / Mobil: 27129356
Assistenttræner
Johann Sebastian JohannssonTel: / Mobil: 22481372
Assistenttræner
Christian Trolle AndersenTel: / Mobil: 40245510
Assistenttræner
Martin RosenkrandsTel: / Mobil: 30246063
Kampklar assistent
Rikke StrøyerTel: / Mobil: 29851738
Cheftræner
Thomas JørgensenTel: 30880041 / Mobil: 30880041
Raklev GI
Spillested
Røsnæshallen
Blå
Hvid
Blå
Træner
Rune RasmussenTel: / Mobil:
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.