Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:35
Hareskov IF
1
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:45
Tuse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:30
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
B. 77, Rødovre
1
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:45
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:45
Oversidder
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Brede IF
5
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:30
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Herstedøster IC
0
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:35
Hareskov IF
0
Tuse IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
1
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Tuse IF
3
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
Herstedøster IC
4
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:35
Hareskov IF
4
IF Frem Bjæverskov
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
B. 77, Rødovre
2
Tuse IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brøndbyernes IF
1
Herstedøster IC
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Brede IF
3
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Tuse IF
9
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Brede IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Oversidder
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:35
Hareskov IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Brøndbyernes IF
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Tuse IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
B. 77, Rødovre
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Brede IF
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Oversidder
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Oversidder
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:30
Brede IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Herstedøster IC
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Tuse IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Brøndbyernes IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:30
IF Frem Bjæverskov
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Tuse IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Herstedøster IC
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:35
Hareskov IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:45
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
IF Frem Bjæverskov
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
B. 77, Rødovre
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Tuse IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
IF Frem Bjæverskov
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:35
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
B. 77, Rødovre
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Brøndbyernes IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Tuse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Herstedøster IC
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
IF Frem Bjæverskov
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
B. 77, Rødovre
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Brede IF
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:45
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Brøndbyernes IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Tuse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:35
Hareskov IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
IF Frem Bjæverskov
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
|
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen
Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.