Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:15
Roskilde Pigefodbold
2
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
17:00
Brøndbyernes IF
0
Ringsted Pigefodbold
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Ølstykke FC
2
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Greve Fodbold
1
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Ringsted Pigefodbold
3
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
1
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Greve Fodbold
2
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Ølstykke FC
2
Ringsted Pigefodbold
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
0
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Køge BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Køge BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ringsted Pigefodbold
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Oversidder
Ringsted Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Ringsted Pigefodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Køge BK
Greve Fodbold
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.