Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
12:30
Stavtrup IF
3
AGF, Aarhus
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
Hou Og Omegns IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Dynamo Petrobras
0
IF Lyseng (3)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Dynamo Petrobras
Stavtrup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
IF Lyseng (3)
1
Fuglebakken KFUM (1)
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Fuglebakken KFUM (1)
6
Stavtrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
AGF, Aarhus
9
Dynamo Petrobras
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
IF Lyseng (3)
9
Hou Og Omegns IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Stavtrup IF
8
IF Lyseng (3)
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
3
AGF, Aarhus
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
18:00
Hou Og Omegns IF
10
Dynamo Petrobras
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Stavtrup IF
4
Hou Og Omegns IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Dynamo Petrobras
1
Fuglebakken KFUM (1)
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
17:00
AGF, Aarhus
8
IF Lyseng (3)
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Hou Og Omegns IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:15
IF Lyseng (3)
Dynamo Petrobras
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hou Og Omegns IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
AGF, Aarhus
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Stavtrup IF
Dynamo Petrobras
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
AGF, Aarhus
Hou Og Omegns IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Dynamo Petrobras
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. jun
19:00
Hou Og Omegns IF
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Stavtrup IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Dynamo Petrobras
Hou Og Omegns IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
AGF, Aarhus
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:30
IF Lyseng (3)
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
20. jun
20:30
IF Lyseng (3)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
23. jun
16:00
Fuglebakken KFUM (1)
Dynamo Petrobras
|
|||||||||||||||||||
23. jun
16:00
Hou Og Omegns IF
Stavtrup IF
|