Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:30
AB 2
0
Greve Fodbold
9
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
K.B. 2
1
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Sundby Bk.
LSF
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
B.93 2
2
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Brønshøj BK
1
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:15
Friheden
1
Hvidovre IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
FA 2000
7
AB 2
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Greve Fodbold
1
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
LSF
2
Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hillerød Fodbold
2
K.B. 2
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Frem
4
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Hvidovre IF 2
3
B.93 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
AB 2
1
Brønshøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Friheden
1
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
K.B. 2
2
Hvidovre IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Sundby Bk.
2
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Hillerød Fodbold
3
Frem
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B.93 2
0
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
FA 2000
2
Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Greve Fodbold
3
B.93 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
LSF
2
K.B. 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Hvidovre IF 2
5
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Frem
5
AB 2
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Brønshøj BK
2
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Sundby Bk.
AB 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Friheden
2
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
K.B. 2
1
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hillerød Fodbold
0
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Hvidovre IF 2
4
Frem
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
B.93 2
2
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Greve Fodbold
2
Hillerød Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
LSF
3
Hvidovre IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Frem
2
Sundby Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brønshøj BK
8
B.93 2
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
FA 2000
1
K.B. 2
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
AB 2
3
Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Friheden
0
Sundby Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Hillerød Fodbold
0
FA 2000
5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
LSF
1
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Hvidovre IF 2
3
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B.93 2
4
AB 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
AB 2
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FA 2000
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Sundby Bk.
B.93 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Greve Fodbold
LSF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Brønshøj BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frem
Friheden
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Friheden
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
AB 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
FA 2000
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Sundby Bk.
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B.93 2
Frem
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brønshøj BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
16:00
K.B. 2
B.93 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Friheden
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Greve Fodbold
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF
AB 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Frem
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
K.B. 2
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
B.93 2
Friheden
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
LSF
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Greve Fodbold
Frem
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Hvidovre IF 2
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Hillerød Fodbold
AB 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
K.B. 2
Sundby Bk.
|
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København på turnering@dbukoebenhavn.dk
Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato