Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
20:00
Fredensborg BI
1
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:15
GVI/Jægersborg
1
Fix
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
21:00
Brønshøj BK
2
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
BSF
0
KB
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:15
Allerød FK
3
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:30
Fix
3
Brønshøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
KB
1
GVI/Jægersborg
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
B.93
BSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Albertslund IF
Fredensborg BI
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:20
B 1903
1
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
GVI/Jægersborg
B.93
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Fix
1
KB
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
BSF
6
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Brønshøj BK
0
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:15
Allerød FK
2
Albertslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Fredensborg BI
5
Allerød FK
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
KB
2
Brønshøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
B.93
2
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Albertslund IF
1
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:20
B 1903
3
GVI/Jægersborg
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
GVI/Jægersborg
1
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BSF
5
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Fix
2
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Brønshøj BK
Allerød FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB
2
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Fredensborg BI
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød FK
BSF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
B.93
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Albertslund IF
Fix
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:20
B 1903
KB
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
GVI/Jægersborg
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Fix
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
B.93
B 1903
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Brønshøj BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Fredensborg BI
KB
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
BSF
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Albertslund IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Brønshøj BK
B 1903
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:15
Allerød FK
Fix
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
GVI/Jægersborg
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Fix
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:30
KB
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:30
B.93
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:20
B 1903
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Fix
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
B 1903
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
KB
BSF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
B.93
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Albertslund IF
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:15
GVI/Jægersborg
KB
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Fredensborg BI
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:15
Allerød FK
B 1903
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
BSF
B.93
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:30
Brønshøj BK
Fix
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Fredensborg BI
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
B 1903
BSF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
KB
Fix
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
B.93
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Albertslund IF
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
GVI/Jægersborg
B 1903
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Fix
B.93
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Allerød FK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
BSF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:30
Brønshøj BK
KB
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Fredensborg BI
BSF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
B 1903
Fix
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:15
Allerød FK
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
B.93
KB
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Albertslund IF
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
GVI/Jægersborg
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Fix
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
KB
B 1903
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
BSF
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:30
Brønshøj BK
B.93
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Fredensborg BI
Fix
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
B 1903
B.93
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:15
Allerød FK
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
BSF
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
Albertslund IF
KB
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:15
GVI/Jægersborg
BSF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
B 1903
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Fix
Allerød FK
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:30
KB
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:30
B.93
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
BSF
Fix
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Allerød FK
KB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Fredensborg BI
B.93
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Brønshøj BK
GVI/Jægersborg
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Albertslund IF
B 1903
|
Til og med søndag den 14. januar 2024 kan hjemmekampe i Fællesrækkerne for M+32 og 40 Øst flyttes gebyrfrit via mail til turnering@dbukoebenhavn.dk.
Derefter er programmet officielt og kampe kan ikke flyttes gebyrfrit længere og det er de normale flytteregler, der er gældende.
Klubberne skal have accept på flytninger fra administrationen – har klubberne ikke indhentet accept, kan man almindeligvis ikke påregne at flytningen accepteres.
1) kampe kan flyttes inden for samme weekend uden modstanders accept
2) kampe, som flyttes fra weekend til en hverdag i samme spilleuge, kræver ikke accept fra modstander
3) kampe, som flyttes fra én hverdag til en anden hverdag i samme spilleuge, kræver ikke accept fra modstander
4) Kampe, som ønskes rykket til andre spilleuger, kræver accept fra modstander – navn skal påføres mailen.
5) Lokalunionen kan altid afvise en flytning grundet dommerpåsætning/baneforhold
Husk hjemmekampe i weekenderne for hold under DBU København spilles på tiderne kl. 1000 – 1200 – 1400 og 16.00.