Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. apr
17:30
Kibæk IF
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr
17:45
Tjørring IF (1)
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Aulum IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Vildbjerg SF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Arnborg IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:45
Tjørring IF (1)
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
KLG
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Arnborg IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
KLG
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Kibæk IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:45
Tjørring IF (1)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Aulum IF
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Vildbjerg SF
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Arnborg IF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
KLG
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Aulum IF
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Vildbjerg SF
KLG
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:00
Arnborg IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:30
Kibæk IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:45
Tjørring IF (1)
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
KLG
Arnborg IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:00
Aulum IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
25. jun
17:30
Kibæk IF
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Vildbjerg SF
Arnborg IF
|
Fleksibel spilleform
Når et hold kommer foran med 3-6-9 mål, tager det førende hold en spiller ud, i stedet for at modstander sætter en spiller ind!
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.