|
376407
|
fr31-03 2023
|
17:45
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
376204
|
sø02-04 2023
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
1
|
|
|
376206
|
sø02-04 2023
|
11:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
|
376203
|
sø02-04 2023
|
11:30
|
|
|
Kerteminde Kunstbane
|
|
|
|
377386
|
to06-04 2023
|
11:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|
376430
|
fr07-04 2023
|
11:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
|
376433
|
fr07-04 2023
|
11:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
377380
|
fr07-04 2023
|
11:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
376408
|
fr07-04 2023
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
377387
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Kerteminde Kunstbane
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
|
377389
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
377390
|
fr14-04 2023
|
18:30
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
377391
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|
377392
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
377393
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
377379
|
ma17-04 2023
|
18:30
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|
376202
|
ti18-04 2023
|
18:30
|
|
|
Campus Road
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|
382767
|
fr21-04 2023
|
18:45
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
382799
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|
377395
|
lø22-04 2023
|
15:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
382768
|
lø22-04 2023
|
15:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|
382797
|
lø22-04 2023
|
15:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
377394
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
385254
|
fr28-04 2023
|
18:45
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
391603
|
sø30-04 2023
|
10:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
391605
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
382800
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
382801
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
391604
|
ti02-05 2023
|
18:30
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|
391607
|
fr05-05 2023
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
391608
|
fr05-05 2023
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
391609
|
fr05-05 2023
|
11:00
|
|
|
Holluf Pile skole
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|
391610
|
fr05-05 2023
|
11:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
391611
|
lø06-05 2023
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|
391978
|
to11-05 2023
|
18:45
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
391614
|
fr12-05 2023
|
18:45
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
391979
|
fr12-05 2023
|
18:45
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
391980
|
fr12-05 2023
|
19:15
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|
|
391612
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
|
|
391613
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
391983
|
fr19-05 2023
|
18:45
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
391985
|
fr19-05 2023
|
18:45
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
391986
|
fr19-05 2023
|
18:45
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
391982
|
lø20-05 2023
|
15:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
391987
|
lø20-05 2023
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|
391981
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
391606
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Campus Road
|
|
|
|
376205
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
391989
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
391990
|
fr02-06 2023
|
18:45
|
|
|
Hårslev Stadion
|
|
|
|
392281
|
fr02-06 2023
|
18:45
|
|
|
Holluf Pile skole
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
5
|
|
391988
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
|
|
392279
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
392280
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
392305
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
392284
|
fr09-06 2023
|
18:45
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
392304
|
lø10-06 2023
|
15:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|
392285
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
392286
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Agedrup Skole
|
|
|
|
392287
|
sø11-06 2023
|
15:00
|
|
|
Langtved Stadion
|
|
|
|
392282
|
ti13-06 2023
|
18:15
|
|
|
Campus Road
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
2
|
|
392310
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
UHT
|
|
|
392306
|
lø17-06 2023
|
15:00
|
|
|
Skamby Stadion
|
|
|
|
392307
|
lø17-06 2023
|
15:00
|
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|
|
|
392308
|
lø17-06 2023
|
15:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
|
|
392309
|
lø17-06 2023
|
15:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
Holluf Pile/Fraugde GIF (2)
0
|