Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. nov 2022
19:00
Brøndbyernes IF
0
LSF
8
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
22:00
Nødebo IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
7
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
16:30
JIF Hakoah
4
BK Friheden
21
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
16:30
Ishøj IF
4
Nødebo IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
18:30
LSF
5
JIF Hakoah
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
22:00
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2022
19:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
13:30
Nødebo IF
2
LSF
7
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
2
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
16:30
JIF Hakoah
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jan 2023
19:00
LSF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:30
BK Friheden
7
Nødebo IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
22:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
17:15
Ishøj IF
12
JIF Hakoah
5
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2023
19:00
Brøndbyernes IF
Nødebo IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2023
19:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:30
BK Friheden
Brøndbyernes IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:30
Ishøj IF
2
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK
11
JIF Hakoah
1
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
10:30
BK Friheden
4
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
22:00
Oversidder
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
16:30
JIF Hakoah
Brøndbyernes IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
19:00
Brøndbyernes IF
Hørsholm-Usserød IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
19:00
LSF
7
Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:30
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
10:30
Nødebo IF
JIF Hakoah
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
17:00
Nødebo IF
3
Hørsholm-Usserød IK
4
|
De 2 højeste placerede hold er kvalificeret til DM Final 4. Der er finalestævne (Øst mesterskab) weekend uge 9 i Roskilde som afgør seedningen af de 2 hold.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort
DBU Klubservice
Husk hjemmehold sørger for bold og skal bemande tidtagerbord.