Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. nov 2022
14:30
HOG Hinnerup (L3)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2022
18:45
Viborg Q (2)
2
Ravnsbjerg IF (L3)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:45
HOG Hinnerup (L3)
Ravnsbjerg IF (L3)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
14:00
Randers Q
2
HOG Hinnerup (L3)
0
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:00
Randers Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
14:30
Oversidder
Viborg Q (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:00
Ravnsbjerg IF (L3)
2
Aars IK
6
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:15
Viborg Q (2)
1
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:00
Viborg Q (2)
2
HOG Hinnerup (L3)
1
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
11:30
Aars IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2023
18:30
Ravnsbjerg IF (L3)
1
Randers Q
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:30
Aars IK
4
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
14:00
Aars IK
1
Viborg Q (2)
5
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
13:45
HOG Hinnerup (L3)
Aars IK
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:30
Oversidder
Ravnsbjerg IF (L3)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:00
Ravnsbjerg IF (L3)
Viborg Q (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
16:30
Oversidder
HOG Hinnerup (L3)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
15:45
Randers Q
2
Aars IK
2
|
- Spilletiden er den samme som i den ordinære turnering
- Der er ikke krav om at der udfyldes holdkort
- Hjemmeholdet SKAL registrere kampens resultat via DBU's Fodbold senest 1 time efter kampen
- Det er tilladt at prøve spillere af fra andre klubber, da det er en træningsturnering
- Såfremt klubberne kan blive enige, må i gerne flytte kampen til en anden spilledato og klokkeslet
- DBU Jylland stiller dommer til rådighed - udgiften deles 50/50 mellem klubberne
- Der er ikke krav om at der spilles på kunstgræs - udgiften til kunstgræsbane afholdes af hjemmeklubben