|
325455
|
lø20-08 2022
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
325456
|
lø20-08 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
325453
|
sø21-08 2022
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
|
325457
|
sø21-08 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
325454
|
sø21-08 2022
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
325459
|
lø27-08 2022
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
|
325461
|
lø27-08 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
325462
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
325458
|
sø28-08 2022
|
12:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
325460
|
sø28-08 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
|
325466
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
325464
|
sø04-09 2022
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
325463
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
325467
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
325465
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
325498
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
325501
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
325502
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
325499
|
sø18-09 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
325500
|
ma19-09 2022
|
18:30
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
325506
|
lø24-09 2022
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
325505
|
lø24-09 2022
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
325503
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
325504
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
325511
|
lø01-10 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
325512
|
lø01-10 2022
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
325510
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
325509
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
325508
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
325514
|
lø08-10 2022
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
325516
|
lø08-10 2022
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
325513
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
325515
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
325517
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
325507
|
on26-10 2022
|
19:25
|
|
|
B1903
|
|
|
|
325522
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
325518
|
sø30-10 2022
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
325520
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
325521
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
325519
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
325523
|
sø06-11 2022
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
325524
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
325525
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
325526
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
325527
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Nummer 1 fra pulje A og B rykker op i liga 2.
Nummer 2-6 i begge puljer spiller liga 3 pulje A i foråret 2023.
Nummer 7-10 spiller liga 3 pulje B i foråret 2023 sammen med en oprykker fra højeste LU række i DBU Sjælland og DBU København.
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A