|
969326
|
sø14-08 2022
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969323
|
sø14-08 2022
|
14:00
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
|
969327
|
sø14-08 2022
|
15:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
|
969329
|
sø14-08 2022
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|
969328
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
969324
|
on17-08 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
969325
|
on17-08 2022
|
18:15
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
969331
|
on17-08 2022
|
18:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
969336
|
to18-08 2022
|
18:15
|
|
|
Herrested Stadion
|
|
|
|
969333
|
to18-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
|
969330
|
lø20-08 2022
|
14:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|
969332
|
sø21-08 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
969335
|
sø21-08 2022
|
11:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969334
|
ti23-08 2022
|
19:30
|
|
|
Brenderup Stadion
|
|
|
|
969340
|
on24-08 2022
|
17:30
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
969338
|
on24-08 2022
|
18:15
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
969337
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
969343
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|
969342
|
on24-08 2022
|
18:45
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969346
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
969345
|
sø28-08 2022
|
|
|
|
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
969348
|
sø28-08 2022
|
11:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
UHT
|
|
|
969349
|
ma29-08 2022
|
18:15
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena
|
|
|
|
969341
|
ti30-08 2022
|
18:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
969347
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Brenderup Stadion
|
|
|
|
969350
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
969356
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
969357
|
lø03-09 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
969354
|
sø04-09 2022
|
10:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
969352
|
sø04-09 2022
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969353
|
sø04-09 2022
|
11:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
969550
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
|
|
969355
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969351
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
UHT
|
|
|
969361
|
on07-09 2022
|
18:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969358
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
969359
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
969362
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Herrested Stadion
|
|
|
|
969364
|
sø11-09 2022
|
11:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
969344
|
sø11-09 2022
|
13:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
969363
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
969371
|
sø18-09 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
969367
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
969370
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
969368
|
sø18-09 2022
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969365
|
sø18-09 2022
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969369
|
sø18-09 2022
|
13:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
|
|
969366
|
to22-09 2022
|
18:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
969375
|
to22-09 2022
|
18:15
|
|
|
Herrested Stadion
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|
969377
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
969372
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
969374
|
sø25-09 2022
|
11:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969378
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969376
|
ma26-09 2022
|
17:45
|
|
|
|
|
|
|
969373
|
ti27-09 2022
|
17:45
|
|
|
Brenderup Stadion
|
|
|
|
969339
|
on28-09 2022
|
18:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
UHT
|
|
|
969383
|
lø01-10 2022
|
10:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
969384
|
sø02-10 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
969380
|
sø02-10 2022
|
10:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
969381
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969385
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
969379
|
sø02-10 2022
|
11:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
969360
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Brenderup Stadion
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
969382
|
sø02-10 2022
|
12:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
969543
|
to06-10 2022
|
18:15
|
|
|
Herrested Stadion
|
|
|
|
969386
|
to06-10 2022
|
18:30
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
969387
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969547
|
sø09-10 2022
|
11:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
969546
|
sø09-10 2022
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969544
|
ma10-10 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
969545
|
ti11-10 2022
|
18:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|
969552
|
sø16-10 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
969553
|
sø16-10 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
969549
|
sø16-10 2022
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969561
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
UHT
|
|
|
969557
|
sø23-10 2022
|
10:30
|
|
|
|
|
|
|
969560
|
sø23-10 2022
|
11:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|
969554
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Brenderup Stadion
|
UHT
|
|
|
969559
|
sø23-10 2022
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
969568
|
on26-10 2022
|
17:30
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969548
|
to27-10 2022
|
18:15
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
|
|
969563
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|
969567
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Brenderup Stadion
|
|
|
|
969564
|
lø29-10 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
969558
|
lø29-10 2022
|
13:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
969565
|
sø30-10 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
969566
|
sø30-10 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
969562
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
969555
|
on02-11 2022
|
18:00
|
|
|
3F Gillested Park
|
|
|
|
969556
|
to03-11 2022
|
18:15
|
|
|
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
969551
|
lø05-11 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
11.07.22: Højby S&G trukket.
120822: Søhus Stige udtrukket.
150822: Ebberup/Hårby udtrukket