MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2022, Pulje 54 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
415738
07-08 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne Nørresundby fB Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
0
-
4
415736
07-08 2022
Kl. 16:00
Oversidder Øster Sundby B 32 (1)
415735
ma
08-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (4) FC Vesterbro, Aalborg Chang's Baner
3
-
2
415739
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 (1) Aalborg Chang (4) ØB Park (Ø Sundby)
3
-
1
415740
14-08 2022
Kl. 13:00
Nørresundby fB FC Nordsiden Lindholm Høje Stadion
0
-
7
415742
14-08 2022
Kl. 13:00
FC Vesterbro, Aalborg Kanonkuglerne NUBI's Stadion
1
-
4
415743
14-08 2022
Kl. 13:00
Nordens Paris FC (2) Oversidder Selektro Stadium (Aalborg)
415745
to
18-08 2022
Kl. 18:00
Kanonkuglerne Øster Sundby B 32 (1) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
11
415746 to
18-08 2022
Kl. 18:00
FC Nordsiden Oversidder Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
415748
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Nørresundby fB FC Vesterbro, Aalborg Lindholm Høje Stadion
7
-
0
415744
to
18-08 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (4) Nordens Paris FC (2) Chang's Baner
0
-
1
415756
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
FC Vesterbro, Aalborg FC Nordsiden NUBI's Stadion
0
-
2
415757
20-08 2022
Kl. 14:00
Nordens Paris FC (2) Kanonkuglerne Selektro Stadium (Aalborg)
5
-
0
415751
21-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder Aalborg Chang (4)
415754
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 (1) Nørresundby fB ØB Park (Ø Sundby)
3
-
0
415737
on
24-08 2022
Kl. 18:30
FC Nordsiden Nordens Paris FC (2) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
0
415759
fr
26-08 2022
Kl. 18:00
FC Vesterbro, Aalborg Øster Sundby B 32 (1) NUBI's Stadion
0
-
3
415761
27-08 2022
Kl. 15:30
Nørresundby fB Nordens Paris FC (2) Lindholm Høje Stadion
Hjemmehold taberdømt
415758
27-08 2022
Kl. 16:00
Aalborg Chang (4) FC Nordsiden Chang's Baner
0
-
4
415760
28-08 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne Oversidder Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
415762
to
01-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg Chang (4) Kanonkuglerne Chang's Baner
3
-
0
415764
03-09 2022
Kl. 12:00
Nordens Paris FC (2) FC Vesterbro, Aalborg Selektro Stadium (Aalborg)
2
-
1
415765
03-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Nørresundby fB
415763
04-09 2022
Kl. 13:00
FC Nordsiden Øster Sundby B 32 (1) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
3
-
2
415772
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 (1) Nordens Paris FC (2) ØB Park (Ø Sundby)
5
-
0
415766
11-09 2022
Kl. 13:00
Nørresundby fB Aalborg Chang (4) Lindholm Høje Stadion
2
-
0
415773
11-09 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne FC Nordsiden Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
1
-
8
415897
11-09 2022
Kl. 13:00
FC Vesterbro, Aalborg Oversidder NUBI's Stadion
415898
17-09 2022
Kl. 12:00
FC Vesterbro, Aalborg Aalborg Chang (4) NUBI's Stadion
2
-
2
416030
17-09 2022
Kl. 15:30
Nørresundby fB Kanonkuglerne Lindholm Høje Stadion
1
-
0
415914
18-09 2022
Kl. 13:00
Øster Sundby B 32 (1) Oversidder ØB Park (Ø Sundby)
416031
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang (4) Øster Sundby B 32 (1) Chang's Baner (Kunstgræs)
0
-
5
416032
24-09 2022
Kl. 12:00
FC Nordsiden Nørresundby fB Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
0
-
2
416033
25-09 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne FC Vesterbro, Aalborg Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
1
-
5
416037
25-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Nordens Paris FC (2)
416041
01-10 2022
Kl. 13:00
Øster Sundby B 32 (1) Kanonkuglerne ØB Park (Ø Sundby)
10
-
0
416038
01-10 2022
Kl. 14:00
Nordens Paris FC (2) Aalborg Chang (4) Selektro Stadium (Aalborg)
2
-
2
416043
02-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder FC Nordsiden
416044
02-10 2022
Kl. 15:00
FC Vesterbro, Aalborg Nørresundby fB NUBI's Stadion
0
-
5
415915
ma
03-10 2022
Kl. 18:00
FC Nordsiden Nordens Paris FC (2) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
5
-
1
416065
08-10 2022
Kl. 12:00
FC Nordsiden FC Vesterbro, Aalborg Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
4
-
2
416047
09-10 2022
Kl. 13:00
Nørresundby fB Øster Sundby B 32 (1) Lindholm Høje Stadion
2
-
0
416066
09-10 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne Nordens Paris FC (2) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
3
-
3
416046
09-10 2022
Kl. 14:00
Aalborg Chang (4) Oversidder Chang's Baner
416067
15-10 2022
Kl. 12:00
FC Nordsiden Aalborg Chang (4) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
1
416075
15-10 2022
Kl. 12:00
Nordens Paris FC (2) Nørresundby fB Selektro Stadium (Aalborg)
6
-
5
416068
15-10 2022
Kl. 13:00
Øster Sundby B 32 (1) FC Vesterbro, Aalborg ØB Park (Ø Sundby)
Udehold taberdømt
416069
16-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Kanonkuglerne
416081
fr
21-10 2022
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 (1) FC Nordsiden ØB Park (Ø Sundby)
4
-
2
416079
23-10 2022
Kl. 13:00
Kanonkuglerne Aalborg Chang (4) Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
2
-
4
416083
23-10 2022
Kl. 13:00
Nørresundby fB Oversidder Lindholm Høje Stadion
416082
on
26-10 2022
Kl. 20:00
Nordens Paris FC (2) FC Vesterbro, Aalborg Kunstgræsbane Svenstrup J
3
-
1
416085
29-10 2022
Kl. 13:30
Nordens Paris FC (2) Øster Sundby B 32 (1) Selektro Stadium (Aalborg)
2
-
5
416084
30-10 2022
Kl. 13:00
Aalborg Chang (4) Nørresundby fB Chang's Baner
1
-
3
416087
30-10 2022
Kl. 13:00
FC Nordsiden Kanonkuglerne Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
1
-
0
416088
30-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder FC Vesterbro, Aalborg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se playoff kampene her

På grund af udtrækninger mv. suspenderes der nedrykning for følgende 6 hold på 7. pladsen:
Hornslet IF (pulje 74), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Fjerritslev IF (pulje 53), Ommersyssel IF 2 (pulje 71), Herning Fremad (pulje 68), Borbjerg Skave Fodbold (pulje 66).

Log ind