MENU

Kvinde 7M A/B - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
819856 ma
28-03 2022
Kl. 18:30
Ore Sogns GF KFUM.s BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
2
-
5
819857 on
30-03 2022
Kl. 18:30
Årslev BK Thurø BK af 1920 Netplan Arena
1
-
7
819859 ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF DSIO Løvtop Road (Ubberud)
2
-
3
819861 ti
05-04 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK Årslev BK KFUM-parken
Udehold taberdømt
819860
on
06-04 2022
Kl. 19:00
Thurø BK af 1920 FEH Fodbold Thurø Stadion
3
-
2
820068
09-04 2022
Kl. 10:30
Årslev BK Aarup BK Netplan Arena
2
-
5
820070
ma
11-04 2022
Kl. 17:30
DSIO Thurø BK af 1920 Provstegårdsskolen
0
-
3
820067 ma
11-04 2022
Kl. 18:45
Ore Sogns GF Ubberud IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
5
-
2
820069
on
13-04 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold KFUM.s BK Flemløse Stadion
0
-
7
820073
17-04 2022
Kl. 11:00
Aarup BK FEH Fodbold Scankab Arena i Aarup
3
-
0
820071 ma
18-04 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF Thurø BK af 1920 Løvtop Road (Ubberud)
1
-
7
820072
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK DSIO KFUM-parken
3
-
2
820074 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Ore Sogns GF Årslev BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
0
820114 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 KFUM.s BK Thurø Stadion
Udehold taberdømt
820075 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Årslev BK Ubberud IF Netplan Arena
1
-
4
820066
ma
25-04 2022
Kl. 18:45
Aarup BK Ore Sogns GF Scankab Arena i Aarup
2
-
3
820112 on
27-04 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold Ore Sogns GF Flemløse Stadion
0
-
9
820118
01-05 2022
Kl. 10:00
Årslev BK FEH Fodbold Netplan Arena
Hjemmehold taberdømt
820116
01-05 2022
Kl. 11:00
Aarup BK Thurø BK af 1920 Scankab Arena i Aarup
1
-
3
820115 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF KFUM.s BK Løvtop Road (Ubberud)
Hjemmehold taberdømt
820117 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Ore Sogns GF DSIO Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
4
-
0
820120 on
04-05 2022
Kl. 18:15
DSIO Årslev BK Provstegårdsskolen
2
-
8
819855
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Aarup BK Ubberud IF Scankab Arena i Aarup
4
-
3
820121 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Thurø BK af 1920 Ore Sogns GF Thurø Stadion
4
-
1
819858 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold DSIO Flemløse Stadion
2
-
2
820125 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 Årslev BK Thurø Stadion
5
-
0
820113
to
12-05 2022
Kl. 18:15
DSIO Aarup BK Provstegårdsskolen
0
-
7
820126
15-05 2022
Kl. 11:00
DSIO FEH Fodbold Provstegårdsskolen
Hjemmehold taberdømt
820123
ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF Aarup BK Løvtop Road (Ubberud)
3
-
3
820124 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK Ore Sogns GF KFUM-parken
12
-
1
820127 on
18-05 2022
Kl. 18:15
DSIO Ubberud IF Provstegårdsskolen
0
-
11
820149
22-05 2022
Kl. 10:00
Årslev BK KFUM.s BK Netplan Arena
1
-
6
820119 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
FEH Fodbold Ubberud IF Flemløse Stadion
2
-
4
820150
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Ore Sogns GF Aarup BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
2
820228 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Aarup BK KFUM.s BK Scankab Arena i Aarup
0
-
5
820148 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold Thurø BK af 1920 Flemløse Stadion
0
-
6
820152
29-05 2022
Kl. 11:00
Aarup BK Årslev BK Scankab Arena i Aarup
3
-
0
820151 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF Ore Sogns GF Løvtop Road (Ubberud)
0
-
2
820164
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Thurø BK af 1920 Aarup BK Thurø Stadion
4
-
0
820153 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK FEH Fodbold KFUM-parken
Hjemmehold taberdømt
820156 on
01-06 2022
Kl. 18:15
DSIO KFUM.s BK Provstegårdsskolen
Udehold taberdømt
820155 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 Ubberud IF Thurø Stadion
Udehold taberdømt
820161
ma
06-06 2022
Kl. 18:30
Aarup BK DSIO Scankab Arena i Aarup
2
-
1
820154 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 DSIO Thurø Stadion
Udehold taberdømt
820158 on
08-06 2022
Kl. 18:45
Årslev BK Ore Sogns GF Netplan Arena
Hjemmehold taberdømt
820157
on
08-06 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold Aarup BK Flemløse Stadion
0
-
5
820122
fr
10-06 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK Aarup BK KFUM-parken
7
-
1
820159 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF Årslev BK Løvtop Road (Ubberud)
Udehold taberdømt
820160 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Ore Sogns GF FEH Fodbold Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
2
-
3
820162 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Thurø BK af 1920 KFUM.s BK Thurø Stadion
Udehold taberdømt
820167 on
15-06 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF FEH Fodbold Løvtop Road (Ubberud)
3
-
0
820165 on
15-06 2022
Kl. 19:00
DSIO Ore Sogns GF Provstegårdsskolen
Hjemmehold taberdømt
820227 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Ore Sogns GF Thurø BK af 1920 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
3
-
2
820163 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK Ubberud IF KFUM-parken
Udehold taberdømt
820166 on
22-06 2022
Kl. 19:00
FEH Fodbold Årslev BK Flemløse Stadion
0
-
5
820226 to
23-06 2022
Kl. 18:30
Årslev BK DSIO Netplan Arena
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.06.22: DSIO trukket.

 

Log ind