MENU

U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj, Pulje 9 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
598084
21-05 2022
Kl. 10:00
Humlebæk BK (2) Hørsholm-Usserød IK (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598085
21-05 2022
Kl. 10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Hillerød Fodbold (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598086
21-05 2022
Kl. 10:20
Ålholm IF (1) Lyngby Boldklub 1921 (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598087
21-05 2022
Kl. 10:20
Nivå-Kokkedal FK (3) Humlebæk BK (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598088
21-05 2022
Kl. 10:40
Hillerød Fodbold (2) Ålholm IF (1) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598089
21-05 2022
Kl. 10:40
Hørsholm-Usserød IK (2) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598090
21-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Nivå-Kokkedal FK (3) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598092
21-05 2022
Kl. 11:00
Humlebæk BK (2) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598093
21-05 2022
Kl. 11:20
Ålholm IF (1) Nivå-Kokkedal FK (3) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598114
21-05 2022
Kl. 11:20
Hørsholm-Usserød IK (2) Hillerød Fodbold (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598129
21-05 2022
Kl. 11:40
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Lyngby Boldklub 1921 (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598163
21-05 2022
Kl. 11:40
Ålholm IF (1) Humlebæk BK (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598167
21-05 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold (2) Lyngby Boldklub 1921 (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
598168
21-05 2022
Kl. 12:00
Nivå-Kokkedal FK (3) Hørsholm-Usserød IK (2) Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind