MENU

U13 drenge Liga 5 (2009) 8M - Forår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
932625
03-04 2022
Kl. 12:00
KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
932624
ma
04-04 2022
Kl. 18:15
B 1909 Tåsinge f. B. B.1909s anlæg
1
-
5
932623
ti
05-04 2022
Kl. 18:00
Skårup IF ØB Skårup Stadion
7
-
0
932626
09-04 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. KFUM.s BK SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
932630
10-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Skårup IF
932628
ma
11-04 2022
Kl. 17:45
Kerteminde BK Glamsbjerg IF ALBANI Kerteminde Stadion
6
-
1
932591 on
20-04 2022
Kl. 17:45
Vindinge BK Glamsbjerg IF Vindinge Sportsplads
2
-
3
932632
23-04 2022
Kl. 14:30
Glamsbjerg IF ØB Glamsbjerg Stadion
3
-
1
932633
24-04 2022
Kl. 10:00
B.1913 Oversidder Campus Road
932631
24-04 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Vindinge BK SEF Energi Arena - Tåsinge
4
-
0
932635
24-04 2022
Kl. 12:00
KFUM.s BK Skårup IF KFUM-parken
3
-
7
932636 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK KFUM.s BK Vindinge Sportsplads
5
-
3
932639
30-04 2022
Kl. 10:00
ØB B 1909 ØB.s Anlæg
1
-
1
932637
30-04 2022
Kl. 12:30
Kerteminde BK Tåsinge f. B. ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
3
932640
01-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Glamsbjerg IF
932643
ti
03-05 2022
Kl. 18:15
Vindinge BK Kerteminde BK Vindinge Sportsplads
0
-
5
932642
07-05 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Skårup IF Glamsbjerg Stadion
3
-
3
932641
07-05 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. ØB SEF Energi Arena - Tåsinge
12
-
0
932644
08-05 2022
Kl. 10:00
B 1909 Oversidder B.1909s anlæg
932645
08-05 2022
Kl. 12:00
KFUM.s BK B.1913 KFUM-parken
1
-
9
932634
to
12-05 2022
Kl. 17:00
B 1909 Kerteminde BK B.1909s anlæg
0
-
4
932638 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Skårup IF B.1913 Skårup Stadion
1
-
2
932592 on
18-05 2022
Kl. 18:00
B.1913 Kerteminde BK Campus Road
5
-
0
932650
22-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Tåsinge f. B.
932647
22-05 2022
Kl. 13:00
Kerteminde BK KFUM.s BK ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
1
932649
ma
23-05 2022
Kl. 17:30
ØB Vindinge BK ØB.s Anlæg
2
-
2
932646 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
B.1913 Glamsbjerg IF Campus Road
6
-
2
932651
on
25-05 2022
Kl. 18:00
Tåsinge f. B. Skårup IF SEF Energi Arena - Tåsinge
2
-
0
932654
on
25-05 2022
Kl. 18:15
B 1909 B.1913 B.1909s anlæg
1
-
10
932627
28-05 2022
Kl. 14:00
Vindinge BK B 1909 Vindinge Sportsplads
8
-
2
932653
29-05 2022
Kl. 12:30
Kerteminde BK ØB ALBANI Kerteminde Stadion
8
-
1
932652 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
932655 on
01-06 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK Glamsbjerg IF KFUM-parken
2
-
3
932658 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Skårup IF Vindinge BK Skårup Stadion
3
-
0
932629
on
08-06 2022
Kl. 17:30
ØB B.1913 ØB.s Anlæg
0
-
9
932656
11-06 2022
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF B 1909 Glamsbjerg Stadion
Udehold taberdømt
932660
12-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Kerteminde BK
932659
12-06 2022
Kl. 12:00
KFUM.s BK ØB KFUM-parken
2
-
1
932657
ma
13-06 2022
Kl. 18:00
B.1913 Tåsinge f. B. Campus Road
6
-
1
932760 on
15-06 2022
Kl. 18:15
B 1909 KFUM.s BK B.1909s anlæg
1
-
6
932662
to
16-06 2022
Kl. 17:15
Vindinge BK B.1913 Vindinge Sportsplads
0
-
6
932663
fr
17-06 2022
Kl. 18:00
Kerteminde BK Skårup IF ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
2
932761
19-06 2022
Kl. 10:00
ØB Oversidder ØB.s Anlæg
932661
19-06 2022
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Glamsbjerg IF SEF Energi Arena - Tåsinge
6
-
0
932648 on
22-06 2022
Kl. 18:00
Skårup IF B 1909 Skårup Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

11.03.22: Fraugde G & IF indsat

06.04.22: SUB Ullerslev trukket

13.04.22: B1913 indsat

22.04.22: Fraugde udtrådt. 

Log ind