Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
13:00
Allerød Fodbold Klub
2
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:30
Farum BK
1
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:00
BSF
0
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:45
Roskilde Pigefodbold
1
B93
8
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
11:00
Greve Fodbold
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:00
HB Køge
6
Roskilde Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:00
B93
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:00
Sundby Bk.
3
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Brøndbyernes IF
2
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Allerød Fodbold Klub
1
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
Farum BK
3
HB Køge
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
Roskilde Pigefodbold
0
Brøndbyernes IF
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
HB Køge
4
B93
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:00
Greve Fodbold
5
Roskilde Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Sundby Bk.
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
FA 2000
0
BSF
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Brøndbyernes IF
2
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
B93
0
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
BSF
2
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Farum BK
4
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
Greve Fodbold
5
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
BSF
4
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
Sundby Bk.
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Brøndbyernes IF
1
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:30
Allerød Fodbold Klub
1
Roskilde Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Brøndbyernes IF
4
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
HB Køge
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
B93
2
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Farum BK
6
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold
0
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
HB Køge
2
Sundby Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:30
Allerød Fodbold Klub
2
B93
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Farum BK
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
11:00
Greve Fodbold
1
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
12:15
FA 2000
2
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
B93
2
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
18:00
BSF
0
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
Greve Fodbold
2
B93
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold
0
Sundby Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:00
Brøndbyernes IF
5
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:00
B93
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
11:00
HB Køge
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Sundby Bk.
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Farum BK
9
Roskilde Pigefodbold
0
|