MENU

U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår, Pulje B (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
696588
19-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 GVI Jens Jessens Vej
6
-
3
696558
26-03 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. KB (2) Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
696557
27-03 2022
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde GVI Lillevang Idrætscenter
0
-
7
696560
27-03 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK BK Frem Hørsholm Idrætspark
2
-
1
696561
27-03 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion
2
-
4
696559
27-03 2022
Kl. 14:00
Brønshøj BK FA 2000 Tingbjerg Idrætspark
0
-
1
696564
02-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Gladsaxe-Hero BK Valby IP, Stadion, kunst
5
-
2
696562
03-04 2022
Kl. 12:00
KB (2) Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
11
-
2
696563
03-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Hørsholm-Usserød IK Jens Jessens Vej
2
-
2
696565
03-04 2022
Kl. 12:00
GVI Sundby Bk. GVI. Nymosen
1
-
0
696566 to
21-04 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC KFUM BK, Roskilde Ølstykke Stadion Kunstgræs
10
-
3
696567
23-04 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. KFUM BK, Roskilde Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
4
696569
23-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Ølstykke FC Valby IP, Stadion, kunst
0
-
3
696570
23-04 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK KB (2) Hørsholm Idrætspark
0
-
2
696568
24-04 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK GVI Tingbjerg Idrætspark
1
-
7
696571
24-04 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FA 2000 Gladsaxe Stadion
3
-
1
696576
30-04 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC Sundby Bk. Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
2
696573
01-05 2022
Kl. 12:00
KB (2) Gladsaxe-Hero BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
4
696574
01-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 BK Frem Jens Jessens Vej
0
-
2
696575
01-05 2022
Kl. 12:00
GVI Hørsholm-Usserød IK GVI. Nymosen
3
-
1
696579
07-05 2022
Kl. 10:00
BK Frem KB (2) Valby IP, Stadion, kunst
1
-
1
696578
07-05 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
2
-
6
696580
08-05 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
2
-
1
696581
08-05 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK GVI Gladsaxe Stadion
3
-
2
696577
08-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Ølstykke FC Jens Jessens Vej
2
-
2
696572
15-05 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Brønshøj BK Lillevang Idrætscenter
2
-
0
696584
21-05 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Hørsholm-Usserød IK Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
696586
21-05 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC Brønshøj BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
13
-
0
696585
22-05 2022
Kl. 10:00
GVI BK Frem GVI. Nymosen
2
-
3
696582
22-05 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Gladsaxe-Hero BK Lillevang Idrætscenter
1
-
2
696583
22-05 2022
Kl. 12:00
KB (2) FA 2000 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
696589
28-05 2022
Kl. 10:00
BK Frem KFUM BK, Roskilde Valby IP, Stadion, kunst
3
-
0
696590
29-05 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Brønshøj BK Hørsholm Idrætspark
5
-
1
696587
29-05 2022
Kl. 12:00
KB (2) Ølstykke FC Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
696591
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Sundby Bk. Gladsaxe stadion Kunstgræs
4
-
1
696593
12-06 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. BK Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
696596
12-06 2022
Kl. 11:45
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark
1
-
3
696594
12-06 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Gladsaxe-Hero BK Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
696595
12-06 2022
Kl. 12:00
GVI KB (2) GVI. Nymosen
0
-
2
696592
12-06 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter
1
-
2
696597
19-06 2022
Kl. 12:00
KB (2) KFUM BK, Roskilde Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
696599
19-06 2022
Kl. 12:00
BK Frem Brønshøj BK Frem, Valby IP
2
-
1
696600
19-06 2022
Kl. 12:00
Ølstykke FC GVI Ølstykke Stadion Kunstgræs
4
-
5
696601
19-06 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
5
-
0
696598
19-06 2022
Kl. 12:15
FA 2000 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind