|
995917
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
|
|
995914
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
995916
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
|
995925
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
995926
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
995915
|
sø24-04 2022
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
6
|
|
|
995923
|
ma25-04 2022
|
17:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
995922
|
on27-04 2022
|
18:30
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
995931
|
to28-04 2022
|
18:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
995930
|
lø30-04 2022
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
995928
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
995932
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
995934
|
ti03-05 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
995936
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
995937
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
995933
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
995935
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
996935
|
sø08-05 2022
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
995924
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
995927
|
ma09-05 2022
|
18:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
995942
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
995939
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
995940
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|
995941
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
|
|
995938
|
sø15-05 2022
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
995944
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
995946
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
995929
|
to19-05 2022
|
18:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
995945
|
lø21-05 2022
|
11:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
995948
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
995943
|
sø22-05 2022
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
995947
|
ma23-05 2022
|
17:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
996927
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
996928
|
on25-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
|
|
995949
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
996929
|
sø29-05 2022
|
10:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
996934
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
996933
|
on01-06 2022
|
18:30
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
996930
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
996932
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
996931
|
lø04-06 2022
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
996937
|
ti07-06 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
996939
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
996936
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
996938
|
to09-06 2022
|
18:00
|
|
|
Nellerupgård Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4