|
995721
|
to07-04 2022
|
18:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
995720
|
lø09-04 2022
|
11:15
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
|
995724
|
ma11-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
|
995722
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Vintersbøllehallen
|
|
|
|
995719
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
995725
|
fr22-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
|
995726
|
lø23-04 2022
|
11:15
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
995727
|
ma25-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
995730
|
to28-04 2022
|
17:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
995728
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
|
995733
|
ma02-05 2022
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
995731
|
lø07-05 2022
|
11:15
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
995729
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
THUN Arena
|
UHT
|
|
|
995723
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
995734
|
sø15-05 2022
|
10:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
995735
|
sø15-05 2022
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
995739
|
to19-05 2022
|
17:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
995737
|
fr20-05 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
995738
|
lø21-05 2022
|
11:15
|
|
|
HFC's Klubhus
|
UHT
|
|
|
995740
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vintersbøllehallen
|
|
|
|
995741
|
on25-05 2022
|
17:30
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
995742
|
on25-05 2022
|
17:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
995744
|
on01-06 2022
|
17:30
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
995910
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
995732
|
ma06-06 2022
|
11:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
995736
|
ma06-06 2022
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UHT
|
|
|
995911
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
995912
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
995913
|
to09-06 2022
|
17:30
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
995743
|
lø11-06 2022
|
11:15
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2