Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr 2022
17:30
Espergærde IF
7
Furesø HIF/VBK
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
9
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:45
Melby-Liseleje IF
4
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
Høje Tåstrup IF
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Nivå-Kokkedal FK
0
Høsterkøb HF 2000
9
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Slangerup & Omegn IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
Furesø HIF/VBK
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:00
Høsterkøb HF 2000
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:00
Høsterkøb HF 2000
3
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
5
Furesø HIF/VBK
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Slangerup & Omegn IF
8
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
Høje Tåstrup IF
1
IF Skjold Birkerød
10
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Espergærde IF
1
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
17:30
Melby-Liseleje IF
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Nivå-Kokkedal FK
0
Slangerup & Omegn IF
15
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
Furesø HIF/VBK
1
Høsterkøb HF 2000
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Slangerup & Omegn IF
Høje Tåstrup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
Høsterkøb HF 2000
Høje Tåstrup IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Nivå-Kokkedal FK
2
Melby-Liseleje IF
8
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Slangerup & Omegn IF
0
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
11:00
IF Skjold Birkerød
3
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Furesø HIF/VBK
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:30
FC Rudersdal
5
Høje Tåstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Høje Tåstrup IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Espergærde IF
2
Høsterkøb HF 2000
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
Furesø HIF/VBK
12
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:30
FC Rudersdal
8
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
17:30
Melby-Liseleje IF
6
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Høsterkøb HF 2000
FC Rudersdal
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Høje Tåstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Melby-Liseleje IF
Furesø HIF/VBK
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Slangerup & Omegn IF
3
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
FC Rudersdal
2
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
7
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:00
Høje Tåstrup IF
Melby-Liseleje IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Espergærde IF
2
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Slangerup & Omegn IF
8
Furesø HIF/VBK
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
17:30
FC Rudersdal
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Høsterkøb HF 2000
2
Slangerup & Omegn IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:15
Furesø HIF/VBK
4
Høje Tåstrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Melby-Liseleje IF
5
Espergærde IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
Nivå-Kokkedal FK
0
FC Rudersdal
8
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
IF Skjold Birkerød
2
Høsterkøb HF 2000
2
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2