MENU

U14 Drenge 8-mands 2 (08) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
904588 on
13-04 2022
Kl. 17:30
Espergærde IF Furesø HIF/VBK Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
0
904585
17-04 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
9
-
2
904593 on
20-04 2022
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF IF Skjold Birkerød Melby Stadion
4
-
2
904595 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Espergærde IF Gadehaveskolen kunstgræs
Udehold taberdømt
904592
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Høsterkøb HF 2000 Karsemosegård
0
-
9
904591
23-04 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Slangerup & Omegn IF Vejby Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
904594
24-04 2022
Kl. 10:00
Furesø HIF/VBK FC Rudersdal Birkevang
2
-
3
904589 ma
25-04 2022
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 VTF (Vejby/Tisvilde) SPORTEN ved Høsterkøb Skole
1
-
3
904599 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Melby-Liseleje IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3
-
2
904597 on
27-04 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Furesø HIF/VBK Birkerød Stadion
5
-
5
904600 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Espergærde IF Slangerup Stadion
8
-
2
904596
01-05 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Nivå-Kokkedal FK Vejby Idrætsplads
2
-
1
904605 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF IF Skjold Birkerød Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
10
904603 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
3
904602 to
05-05 2022
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
5
-
0
904601 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Slangerup & Omegn IF Karsemosegård
0
-
15
904604
08-05 2022
Kl. 10:00
Furesø HIF/VBK Høsterkøb HF 2000 Birkevang
1
-
3
904590
08-05 2022
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Høje Tåstrup IF Slangerup Stadion
Hjemmehold taberdømt
904609 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Høje Tåstrup IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
904608 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Melby-Liseleje IF Karsemosegård
2
-
8
904610 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF FC Rudersdal Slangerup Stadion
0
-
4
904607
14-05 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
3
-
3
904606
15-05 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Furesø HIF/VBK Vejby Idrætsplads
3
-
5
904598
15-05 2022
Kl. 13:30
FC Rudersdal Høje Tåstrup IF Rundforbi Stadion
5
-
0
904615 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF VTF (Vejby/Tisvilde) Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
5
904613 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Høsterkøb HF 2000 Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
904614
22-05 2022
Kl. 10:00
Furesø HIF/VBK Nivå-Kokkedal FK Birkevang
12
-
2
904611
22-05 2022
Kl. 10:30
FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Rundforbi Stadion
8
-
2
904612 ma
23-05 2022
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF Slangerup & Omegn IF Melby Stadion
6
-
2
904619 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 FC Rudersdal SPORTEN ved Høsterkøb Skole
Hjemmehold taberdømt
904617
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Høje Tåstrup IF Karsemosegård
3
-
1
904618 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Furesø HIF/VBK Melby Stadion
Udehold taberdømt
904620
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
3
-
4
904586
29-05 2022
Kl. 11:00
FC Rudersdal Melby-Liseleje IF Rundforbi Stadion
2
-
2
904616
29-05 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Espergærde IF Vejby Idrætsplads
7
-
0
904625 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Melby-Liseleje IF Gadehaveskolen kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
904623 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
904624 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Furesø HIF/VBK Slangerup Stadion
8
-
1
904622
ti
07-06 2022
Kl. 17:30
FC Rudersdal VTF (Vejby/Tisvilde) Rundforbi Stadion
5
-
4
904629 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Høsterkøb HF 2000 Slangerup & Omegn IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
2
-
4
904630 on
08-06 2022
Kl. 18:15
Furesø HIF/VBK Høje Tåstrup IF Birkevang
4
-
2
904628 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Espergærde IF Melby Stadion
5
-
4
904626 to
09-06 2022
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IF Skjold Birkerød Vejby Idrætsplads
2
-
4
904627 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
0
-
8
904621
12-06 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Høsterkøb HF 2000 Birkerød Stadion
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind