|
444789
|
ma11-04 2022
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
444788
|
ti12-04 2022
|
18:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
|
444790
|
ti12-04 2022
|
20:15
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
|
444752
|
on13-04 2022
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
444794
|
ti19-04 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
444793
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
|
444795
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
444791
|
to21-04 2022
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
444803
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
444802
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
|
444801
|
on27-04 2022
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
444800
|
to28-04 2022
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
444808
|
ma02-05 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
444805
|
ma02-05 2022
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
444807
|
ti03-05 2022
|
18:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
445127
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
444792
|
to05-05 2022
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
UHT
|
|
|
445131
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
445130
|
ma09-05 2022
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
445132
|
ti10-05 2022
|
20:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
445128
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
445129
|
on11-05 2022
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
444783
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
445256
|
ma16-05 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
445134
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
UHT
|
|
|
445254
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
UMH
|
|
|
445135
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
445258
|
to19-05 2022
|
19:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
445269
|
ma23-05 2022
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
HHT
|
|
|
445267
|
ma23-05 2022
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
445270
|
ti24-05 2022
|
20:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
445265
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
445268
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
444806
|
lø28-05 2022
|
11:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
UHT
|
|
|
445362
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
445363
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
|
|
445364
|
ti31-05 2022
|
20:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
445365
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
|
|
445361
|
on01-06 2022
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
444804
|
to02-06 2022
|
20:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
445552
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Bjæverskov Stadion
|
|
|
|
689223
|
ti07-06 2022
|
20:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
445367
|
ti07-06 2022
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
445366
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Borup Stadion
|
|
|
|
445549
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 5
Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4