MENU

Herre S1-kval - Forår 2022, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821061
03-04 2022
Kl. 11:00
BBB Sanderum BK Bellinge Stadion
3
-
0
821062
03-04 2022
Kl. 11:00
Assens FC BK2020 REMA 1000 Stadion - Assens
4
-
3
821065
03-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Brylle/Tommerup FC Broby Arena
4
-
0
821066
03-04 2022
Kl. 13:00
Ubberud IF SSV Højfyn Løvtop Road (Ubberud)
0
-
4
821064
ma
04-04 2022
Kl. 19:45
OB Bolbro G & IF OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
3
-
2
821067
10-04 2022
Kl. 11:00
Aarup BK BBB Scankab Arena i Aarup
1
-
2
821068
10-04 2022
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup Ubberud IF Tommerup Stadion
3
-
1
821069
10-04 2022
Kl. 11:00
OB FC Broby OB-Ådalen
2
-
2
821075
10-04 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense SSV Højfyn Humlehaveskolen
0
-
1
821076
to
14-04 2022
Kl. 11:00
BBB FIUK, Odense Bellinge Stadion
2
-
1
821077
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Assens FC Aarup BK REMA 1000 Stadion - Assens
6
-
1
821079
16-04 2022
Kl. 13:00
FC Broby BK2020 FC Broby Arena
1
-
0
821086
to
21-04 2022
Kl. 18:45
Sanderum BK FC Broby Vestfalen Stadion
2
-
0
821082
23-04 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Bolbro G & IF Scankab Arena i Aarup
3
-
0
821083
23-04 2022
Kl. 15:00
BBB Assens FC Bellinge Stadion
1
-
2
821084
23-04 2022
Kl. 15:00
OB SSV Højfyn OB-Ådalen
0
-
3
821085
23-04 2022
Kl. 15:00
BK2020 Ubberud IF EL Team Sikring Arena (BK2020)
3
-
1
821087
23-04 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense Brylle/Tommerup Humlehaveskolen
4
-
1
821078
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Bolbro G & IF Sanderum BK Bolbro-Parken
6
-
1
821091
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Ubberud IF Sanderum BK Løvtop Road (Ubberud)
1
-
2
821092
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
SSV Højfyn BK2020 Albani Arena Skalbjerg
2
-
3
821089
01-05 2022
Kl. 11:00
Bolbro G & IF BBB Bolbro-Parken
Hjemmehold taberdømt
821090
01-05 2022
Kl. 11:00
FC Broby Aarup BK FC Broby Arena
1
-
0
821093
01-05 2022
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup OB Tommerup Stadion
1
-
3
821101
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Sanderum BK SSV Højfyn Vestfalen Stadion
5
-
2
821102 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
FIUK, Odense OB Humlehaveskolen
2
-
3
821094
07-05 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Ubberud IF Scankab Arena i Aarup
1
-
3
821095
08-05 2022
Kl. 11:00
BBB FC Broby Bellinge Stadion
3
-
0
821096
08-05 2022
Kl. 11:00
Assens FC Bolbro G & IF REMA 1000 Stadion - Assens
Udehold taberdømt
821097
08-05 2022
Kl. 11:00
BK2020 Brylle/Tommerup EL Team Sikring Arena (BK2020)
2
-
0
821104
on
11-05 2022
Kl. 19:00
FC Broby Assens FC FC Broby Arena
4
-
2
821107
to
12-05 2022
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup Sanderum BK Brylle Fritidscenter (ude)
2
-
1
821103
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Bolbro G & IF FIUK, Odense Bolbro-Parken
3
-
2
821105
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF BBB Løvtop Road (Ubberud)
5
-
4
821108
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
OB BK2020 OB-Ådalen
1
-
1
821106
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
SSV Højfyn Aarup BK Albani Arena Skalbjerg
3
-
3
821111
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Assens FC Ubberud IF REMA 1000 Stadion - Assens
7
-
0
821113
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK OB Vestfalen Stadion
3
-
3
821109
21-05 2022
Kl. 15:00
Aarup BK Brylle/Tommerup Scankab Arena i Aarup
2
-
3
821110
21-05 2022
Kl. 15:00
BBB SSV Højfyn Bellinge Stadion
5
-
2
821112
21-05 2022
Kl. 15:00
Bolbro G & IF FC Broby Bolbro-Parken
1
-
5
821114
21-05 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense BK2020 Humlehaveskolen
3
-
4
821070
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
BK2020 Bolbro G & IF EL Team Sikring Arena (BK2020)
2
-
0
821081
ti
24-05 2022
Kl. 18:45
SSV Højfyn Brylle/Tommerup Albani Arena Skalbjerg
1
-
4
821060
on
25-05 2022
Kl. 18:45
Aarup BK FIUK, Odense Scankab Arena i Aarup
3
-
4
821119
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
OB Aarup BK OB-Ådalen
2
-
0
821117
28-05 2022
Kl. 15:00
SSV Højfyn Assens FC Albani Arena Skalbjerg
0
-
8
821115
29-05 2022
Kl. 11:00
FC Broby FIUK, Odense FC Broby Arena
6
-
1
821116
29-05 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF Bolbro G & IF Løvtop Road (Ubberud)
2
-
3
821118
29-05 2022
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup BBB Tommerup Stadion
1
-
1
821080
to
02-06 2022
Kl. 18:45
Ubberud IF OB Løvtop Road (Ubberud)
0
-
2
821088 to
02-06 2022
Kl. 18:45
Assens FC FIUK, Odense REMA 1000 Stadion - Assens
3
-
2
821120
to
02-06 2022
Kl. 19:00
BK2020 Sanderum BK EL Team Sikring Arena (BK2020)
4
-
1
821124
04-06 2022
Kl. 15:00
Bolbro G & IF SSV Højfyn Bolbro-Parken
Hjemmehold taberdømt
821071 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK Assens FC Vestfalen Stadion
0
-
6
821122 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
BBB OB Bellinge Stadion
0
-
0
821121
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Aarup BK BK2020 Scankab Arena i Aarup
1
-
2
821125
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Broby Ubberud IF FC Broby Arena
7
-
1
821123
12-06 2022
Kl. 11:00
Assens FC Brylle/Tommerup REMA 1000 Stadion - Assens
4
-
1
821126
12-06 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense Sanderum BK Humlehaveskolen
4
-
1
821132
fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Sanderum BK Aarup BK Vestfalen Stadion
0
-
2
821127
18-06 2022
Kl. 15:00
Ubberud IF FIUK, Odense Løvtop Road (Ubberud)
5
-
2
821128
18-06 2022
Kl. 15:00
SSV Højfyn FC Broby Albani Arena Skalbjerg
3
-
11
821129
18-06 2022
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Bolbro G & IF Brylle Fritidscenter (ude)
Udehold taberdømt
821130
18-06 2022
Kl. 15:00
OB Assens FC OB-Ådalen
3
-
4
821131
18-06 2022
Kl. 15:00
BK2020 BBB EL Team Sikring Arena (BK2020)
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind