MENU

Herrer Serie 2 - Forår 2022, Pulje 21 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
641628
26-03 2022
Kl. 13:00
FB Fodbold Bramdrupdam GIF Bredsten Stadion
1
-
2
641629
27-03 2022
Kl. 12:30
Gauerslund IF Stensballe IK Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
3
-
0
641627
27-03 2022
Kl. 14:00
Skibet IF Fredericia KFUM Universal Parken
3
-
2
641634
ti
29-03 2022
Kl. 19:00
Seest B Erritsø GIF Seest Idrætspark
0
-
1
641636
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Seest B Gauerslund IF Seest Idrætspark
2
-
1
641635
02-04 2022
Kl. 13:00
Bramdrupdam GIF Skibet IF Fynske Bank KunstNord
1
-
1
641637
02-04 2022
Kl. 15:30
Fredericia KFUM Erritsø GIF KFUM Parken
3
-
1
641638
ti
05-04 2022
Kl. 19:45
Stensballe IK FB Fodbold Stensballe Hallen
5
-
4
641644
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Seest B Fredericia KFUM Seest Idrætspark
1
-
2
641641
09-04 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF Bramdrupdam GIF dao park Erritsø Idrætscenter
7
-
1
641642
10-04 2022
Kl. 12:30
Gauerslund IF FB Fodbold Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
2
-
4
641639
10-04 2022
Kl. 14:00
Skibet IF Stensballe IK Universal Parken
5
-
1
641647
on
13-04 2022
Kl. 18:00
FB Fodbold Skibet IF Nørup Stadion
0
-
2
641651
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Stensballe IK Erritsø GIF Stensballe Hallen
3
-
3
641650
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Fredericia KFUM Gauerslund IF KFUM Parken
2
-
2
641648
to
14-04 2022
Kl. 13:00
Bramdrupdam GIF Seest B Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
4
641778
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Seest B Stensballe IK Seest Idrætspark
1
-
1
641776
23-04 2022
Kl. 15:00
Fredericia KFUM Bramdrupdam GIF KFUM Parken
3
-
6
641777
24-04 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF FB Fodbold dao park Erritsø Idrætscenter
1
-
0
641775
24-04 2022
Kl. 14:00
Skibet IF Gauerslund IF Universal Parken
2
-
1
641782
on
27-04 2022
Kl. 19:00
FB Fodbold Seest B Bredsten Stadion
1
-
3
641781
30-04 2022
Kl. 13:30
Stensballe IK Fredericia KFUM Stensballe Hallen
0
-
1
641780
01-05 2022
Kl. 12:30
Gauerslund IF Bramdrupdam GIF Danbolig Arena Gauerslund
4
-
3
641779
01-05 2022
Kl. 14:00
Skibet IF Erritsø GIF Universal Parken
0
-
0
641784
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Bramdrupdam GIF Stensballe IK Fynske Bank KunstNord
2
-
4
641785
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Erritsø GIF Gauerslund IF dao park Erritsø Idrætscenter
4
-
0
641783
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Seest B Skibet IF Seest Idrætspark
0
-
0
641786
07-05 2022
Kl. 15:00
Fredericia KFUM FB Fodbold KFUM Parken
4
-
1
641789
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Stensballe IK Gauerslund IF Stensballe Hallen
4
-
2
641790
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Erritsø GIF Seest B dao park Erritsø Idrætscenter
0
-
0
641787
14-05 2022
Kl. 15:00
Fredericia KFUM Skibet IF KFUM Parken
1
-
0
641788
15-05 2022
Kl. 15:00
Bramdrupdam GIF FB Fodbold Fynske Bank KunstNord
1
-
3
674269
21-05 2022
Kl. 13:00
FB Fodbold Stensballe IK Nørup Stadion
6
-
0
674266
22-05 2022
Kl. 12:30
Gauerslund IF Seest B Danbolig Arena Gauerslund
2
-
0
674267
22-05 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF Fredericia KFUM dao park Erritsø Idrætscenter
2
-
2
641791
22-05 2022
Kl. 14:00
Skibet IF Bramdrupdam GIF Universal Parken
0
-
2
674270
ti
24-05 2022
Kl. 19:30
Stensballe IK Skibet IF Stensballe Hallen
3
-
1
674272
on
25-05 2022
Kl. 18:30
FB Fodbold Gauerslund IF Bredsten Stadion
0
-
3
674271
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Bramdrupdam GIF Erritsø GIF Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
1
674273
to
26-05 2022
Kl. 19:00
Fredericia KFUM Seest B KFUM Parken
0
-
1
674274
29-05 2022
Kl. 14:00
Skibet IF FB Fodbold Universal Parken
2
-
2
674275
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Seest B Bramdrupdam GIF Seest Idrætspark
0
-
1
674302
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Gauerslund IF Fredericia KFUM Danbolig Arena Gauerslund
1
-
2
674303
ti
31-05 2022
Kl. 19:30
Erritsø GIF Stensballe IK dao park Erritsø Idrætscenter
0
-
2
674304
ma
06-06 2022
Kl. 12:30
Gauerslund IF Skibet IF Danbolig Arena Gauerslund
4
-
2
674305
ma
06-06 2022
Kl. 16:00
Bramdrupdam GIF Fredericia KFUM Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
1
674306
ma
06-06 2022
Kl. 18:30
FB Fodbold Erritsø GIF Bredsten Stadion
4
-
1
674307
ma
06-06 2022
Kl. 19:00
Stensballe IK Seest B Stensballe Hallen
3
-
2
674527
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Seest B FB Fodbold Seest Idrætspark
0
-
2
674308
12-06 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF Skibet IF dao park Erritsø Idrætscenter
2
-
2
674374
12-06 2022
Kl. 15:00
Bramdrupdam GIF Gauerslund IF Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
2
674426
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Fredericia KFUM Stensballe IK KFUM Parken
0
-
4
675331
fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Gauerslund IF Erritsø GIF Danbolig Arena Gauerslund
1
-
1
674547
18-06 2022
Kl. 13:30
Skibet IF Seest B Universal Parken
4
-
1
675330
18-06 2022
Kl. 13:30
Stensballe IK Bramdrupdam GIF Stensballe Hallen
0
-
1
675332
18-06 2022
Kl. 13:30
FB Fodbold Fredericia KFUM Nørup Stadion
5
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Playoff kampe S1/S2 - se mere her

Playoff kampe S2/S3 - se mere her

Bedste nr. 6 undgår play-off: Aarhus 1900 (pulje 19). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: Gauerslund IF (pulje 21).

Log ind