MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 7 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg 1 Enghavevej 90 2450 København SV
920971 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
1
920972 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Vestia 3 Kunst 2
920973 Kl. 10:25 BK Vestia 3 Fremad Amager 3 Kunst 2
920974 Kl. 10:25 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Sundby BK 2 1
920975 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 Sundby BK 2 Kunst 2
920976 Kl. 10:50 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
BK Vestia 3 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
920965 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Brøndbyernes IF 3
920966 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Aakanden GF Xtra
920967 Kl. 10:25 Aakanden GF Xtra Vanløse IF 4
920968 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 3 Sundby BK 3
920969 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Sundby BK 3
920970 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 Aakanden GF Xtra
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
920977 Kl. 11:30 Dragør BK 3 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
1
920978 Kl. 11:30 AB Tårnby 2 Valby BK
920979 Kl. 11:55 AB Tårnby 2 Dragør BK 3
920980 Kl. 11:55 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Valby BK 1
920981 Kl. 12:20 Dragør BK 3 Valby BK
920982 Kl. 12:20 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
920983 Kl. 13:30 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
BK Hekla 2 1
920984 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 B93 4 1
920985 Kl. 13:55 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
920986 Kl. 13:55 BK Hekla 2 B93 4 1
920987 Kl. 14:20 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
B93 4 1
920988 Kl. 14:20 BK Hekla 2 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
921301 Kl. 12:00 Aakanden GF Xtra Sundby BK 2 1
921302 Kl. 12:00 BK Hellas 1 BK Hekla 2 1
ANN

Kampen annulleret

921303 Kl. 12:25 BK Hellas 1 Aakanden GF Xtra 1
921304 Kl. 12:25 BK Hekla 2 Sundby BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

921305 Kl. 12:50 Aakanden GF Xtra BK Hekla 2 1
921306 Kl. 12:50 Sundby BK 2 BK Hellas 1 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
921295 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 BK Vestia 3 Gemmas Alle kunst - lille kunst
921296 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 B93 4 Gemmas Alle kunst - lille kunst
921297 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Brøndbyernes IF 3 Gemmas Alle kunst - lille kunst
921298 Kl. 10:25 B93 4 BK Vestia 3 Gemmas Alle kunst - lille kunst
921299 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 B93 4 Gemmas Alle kunst - lille kunst
921300 Kl. 10:50 BK Vestia 3 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
920989 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Fremad Amager 3
920990 Kl. 10:00 Valby BK Hvidovre IF 3
920991 Kl. 10:25 Valby BK Vanløse IF 4
921181 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 Hvidovre IF 3
921182 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 3
921183 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 Valby BK
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
921307 Kl. 13:45 Sundby BK 3 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
1
921308 Kl. 13:45 Tårnby FF 2 Dragør BK 3 1
921309 Kl. 14:10 Dragør BK 3 Sundby BK 3 1
921310 Kl. 14:10 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
921311 Kl. 14:35 Sundby BK 3 Tårnby FF 2 1
921312 Kl. 14:35 Ørestad IF 2 Dragør BK 3 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
921331 Kl. 11:30 Aakanden GF Xtra Fremad Amager 3 1
921332 Kl. 11:30 B93 4 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
921333 Kl. 11:55 Dragør BK 3 Aakanden GF Xtra 1
921334 Kl. 11:55 Fremad Amager 3 B93 4 1
921335 Kl. 12:20 Aakanden GF Xtra B93 4 1
921336 Kl. 12:20 Fremad Amager 3 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Hekla Park Kunst 5B Artillerivej 190 2300 København S
921313 Kl. 12:30 Brøndbyernes IF 3 Ørestad IF 2 Kunst 5B
921314 Kl. 12:30 BK Hekla 2 Valby BK Kunst 5A
921315 Kl. 12:55 Valby BK Brøndbyernes IF 3 Kunst 5A
921316 Kl. 12:55 Ørestad IF 2 BK Hekla 2 Kunst 5B
921317 Kl. 13:20 Brøndbyernes IF 3 BK Hekla 2 Kunst 5A
921318 Kl. 13:20 Ørestad IF 2 Valby BK Kunst 5B
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
921319 Kl. 10:00 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
BK Vestia 3 Kunstbane 6
921320 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 BK Hellas 1 Kunstbane 6
921321 Kl. 10:25 BK Hellas 1 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Kunstbane 6
921322 Kl. 10:25 BK Vestia 3 Hvidovre IF 3 Kunstbane 6
921323 Kl. 10:50 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Kunstbane 6
921324 Kl. 10:50 BK Vestia 3 BK Hellas 1 Kunstbane 6
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
921325 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Sundby BK 2
921326 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
921327 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Vanløse IF 4 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
921328 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
921329 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Tårnby FF 2
921330 Kl. 10:50 Sundby BK 2 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
921337 Kl. 09:30 Aakanden GF Xtra BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
921338 Kl. 09:30 Tårnby FF 2 Valby BK
921339 Kl. 09:55 Valby BK Aakanden GF Xtra
!
NB: Aakanden GF Xtra er taberdømt
921340 Kl. 09:55 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
921341 Kl. 10:20 Aakanden GF Xtra
!
NB: Aakanden GF Xtra er taberdømt
Tårnby FF 2
921474 Kl. 10:20 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 2 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
921481 Kl. 11:30 Vanløse IF 4 Ørestad IF 2 Bane 2
921482 Kl. 11:30 B93 4 BK Hellas 1 Bane 2
921483 Kl. 11:55 BK Hellas 1 Vanløse IF 4 Bane 2
921484 Kl. 11:55 Ørestad IF 2 B93 4 Bane 2
921485 Kl. 12:20 Vanløse IF 4 B93 4 Bane 2
921486 Kl. 12:20 Ørestad IF 2 BK Hellas 1 Bane 2
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
921475 Kl. 11:30 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
921476 Kl. 11:30 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3 Kunst 5 mands 2B
921477 Kl. 11:55 Dragør BK 3 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
921478 Kl. 11:55 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3 Kunst 5 mands 2B
921479 Kl. 12:20 Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Kunst 5 mands 2A
921480 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Dragør BK 3 Kunst 5 mands 2B
921487 Kl. 13:00 Sundby BK 3 Fremad Amager 3 Kunst 5 mands 2B
921488 Kl. 13:00 BK Hekla 2 AB Tårnby 2 Kunst 5 mands 2A
921489 Kl. 13:25 AB Tårnby 2 Sundby BK 3 Kunst 5 mands 2B
921490 Kl. 13:25 Fremad Amager 3 BK Hekla 2 Kunst 5 mands 2A
921491 Kl. 13:50 Sundby BK 3 BK Hekla 2 Kunst 5 mands 2B
921492 Kl. 13:50 Fremad Amager 3 AB Tårnby 2 Kunst 5 mands 2A
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
921493 Kl. 09:30 Sundby BK 3 Sundby BK 2
921494 Kl. 09:30 B93 4 Valby BK
921495 Kl. 09:55 Valby BK Sundby BK 3
921496 Kl. 09:55 Sundby BK 2 B93 4
921497 Kl. 10:20 Sundby BK 3 B93 4
921498 Kl. 10:20 Sundby BK 2 Valby BK
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Kunst 1B Enghavevej 90 2450 København SV
921505 Kl. 10:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Vestia 3 Kunst 1B
921506 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
921507 Kl. 10:25 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Vanløse IF 4 1
921508 Kl. 10:25 BK Vestia 3 BK Hekla 2 Kunst 1B
921509 Kl. 10:50 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Hekla 2 Kunst 1B
921510 Kl. 10:50 BK Vestia 3 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
921499 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Fremad Amager 3
921500 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 BK Hellas 1
921501 Kl. 10:25 BK Hellas 1 Brøndbyernes IF 3
921502 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 Tårnby FF 2
921503 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 Tårnby FF 2
921504 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
921511 Kl. 12:15 Aakanden GF Xtra Ørestad IF 2 Kalvebod Fælled Skole
921512 Kl. 12:15 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 2 Kalvebod Fælled Skole
921513 Kl. 12:40 AB Tårnby 2 Aakanden GF Xtra Kalvebod Fælled Skole
921514 Kl. 12:40 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3 Kalvebod Fælled Skole
921517 Kl. 13:05 Aakanden GF Xtra Hvidovre IF 3 Kalvebod Fælled Skole
921518 Kl. 13:05 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2 Kalvebod Fælled Skole
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
921537 Kl. 12:00 Vanløse IF 4 Valby BK Kunst 5A
921538 Kl. 12:00 BK Hekla 2 B93 4 Kunst 5B
921539 Kl. 12:25 Valby BK B93 4 Kunst 5A
921540 Kl. 12:25 Vanløse IF 4 BK Hekla 2 Kunst 5B
921541 Kl. 12:50 Valby BK BK Hekla 2 Kunst 5B
921878 Kl. 12:50 Vanløse IF 4 B93 4 Kunst 5A
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Vestamager Idrætsanlæg Kunst Ugandavej 105 2770 Kastrup
921519 Kl. 10:00 Aakanden GF Xtra BK Hellas 1 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
921520 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 BK Vestia 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
921521 Kl. 10:25 Aakanden GF Xtra BK Vestia 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
921522 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 BK Hellas 1 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
921523 Kl. 10:50 Aakanden GF Xtra Fremad Amager 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
921524 Kl. 10:50 BK Vestia 3 BK Hellas 1 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
921531 Kl. 16:45 Dragør BK 3 AB Tårnby 2 Kunst 2
921532 Kl. 16:45 Hvidovre IF 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
921533 Kl. 17:10 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 Kunst 2
921534 Kl. 17:10 Dragør BK 3 Hvidovre IF 3 Kunst 2
921535 Kl. 17:35 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 3 Kunst 2
921536 Kl. 17:35 Dragør BK 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
921525 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Sundby BK 3 Kunst 5 mands 2A
921526 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
921527 Kl. 10:25 Sundby BK 3 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
921528 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 3 Ørestad IF 2 Kunst 5 mands 2B
921529 Kl. 10:50 Sundby BK 3 Ørestad IF 2 Kunst 5 mands 2A
921530 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
921892 Kl. 09:30 Aakanden GF Xtra Sundby BK 3
921893 Kl. 09:30 AB Tårnby 2 Valby BK
921894 Kl. 09:55 Sundby BK 3 Valby BK
921895 Kl. 09:55 Aakanden GF Xtra AB Tårnby 2
921896 Kl. 10:20 Sundby BK 3 AB Tårnby 2
921897 Kl. 10:20 Aakanden GF Xtra Valby BK
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
921879 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Brøndbyernes IF 3
921880 Kl. 10:00 Dragør BK 3 BK Hellas 1
921883 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 3 BK Hellas 1
921889 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
921890 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 3 Dragør BK 3
921891 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Kunst 2B Enghavevej 90 2450 København SV
921907 Kl. 10:00 BK Vestia 3 Sundby BK 2 Kunst 2B
921908 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
BK Hekla 2 Kunst 2B
921909 Kl. 10:25 Sundby BK 2 BK Hekla 2 Kunst 2B
921910 Kl. 10:25 BK Vestia 3 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Kunst 2B
921911 Kl. 10:50 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Kunst 2B
921912 Kl. 10:50 BK Vestia 3 BK Hekla 2 Kunst 2B
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
921898 Kl. 15:30 Fremad Amager 3 Ørestad IF 2 Kunst 1
921899 Kl. 15:30 Tårnby FF 2 B93 4
!
NB: B93 4 er taberdømt
Kunst 1
921900 Kl. 15:55 Ørestad IF 2 B93 4 Kunst 2
921904 Kl. 15:55 Fremad Amager 3 Tårnby FF 2 Kunst 2
921905 Kl. 16:20 Ørestad IF 2 Tårnby FF 2 Kunst 1
921906 Kl. 16:20 Fremad Amager 3 B93 4 Kunst 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind