MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
387468 Kl. 13:00 B 1908 4 Oversidder
387469 Kl. 13:00 BK Hellas 3 Fremad Amager 2
387470 Kl. 13:25 Oversidder Fremad Amager 2
387471 Kl. 13:25 B 1908 4 BK Hellas 3
387480 Kl. 13:50 B 1908 4 Fremad Amager 2
387481 Kl. 13:50 Oversidder BK Hellas 3
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
387482 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 CIK 2 1
ANN

Kampen annulleret

387484 Kl. 10:00 Oversidder Sundby BK 1 1
387485 Kl. 10:25 CIK 2 Sundby BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

387486 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 Oversidder 1
387487 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

387488 Kl. 10:50 CIK 2 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
387489 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Kastrup 3 1
387490 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Tårnby FF 2 1
387491 Kl. 10:25 Kastrup 3 Tårnby FF 2 1
387492 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Dragør BK 2 1
387493 Kl. 10:50 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 1
387494 Kl. 10:50 Kastrup 3 Dragør BK 2 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Kunst 5 mands 2A Englandsvej 61 2300 København S
387501 Kl. 10:00 Oversidder Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
387502 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Fremad Amager 2
387503 Kl. 10:25 Sundby BK 1 Fremad Amager 2 Kunst 5 mands 2A
387504 Kl. 10:25 Oversidder Dragør BK 2
387505 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
387506 Kl. 10:50 Oversidder Fremad Amager 2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
387507 Kl. 10:00 CIK 2 AB Tårnby 2 Kunstbane 6
387508 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 3 Kunstbane 6
387509 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 BK Hellas 3 Kunstbane 6
387510 Kl. 10:25 CIK 2 Oversidder Kunstbane 6
387511 Kl. 10:50 AB Tårnby 2 Oversidder Kunstbane 6
388048 Kl. 10:50 CIK 2 BK Hellas 3 Kunstbane 6
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
387495 Kl. 10:00 B 1908 4 Bk. Hekla 2 1
387496 Kl. 10:00 Kastrup 3 Tårnby FF 2 1
387497 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 Tårnby FF 2 1
387498 Kl. 10:25 B 1908 4 Kastrup 3 1
387499 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 1
387500 Kl. 10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
388600 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 Oversidder 1
388601 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
388602 Kl. 10:25 Oversidder Fremad Amager 2 1
388603 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
388604 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Fremad Amager 2 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
388605 Kl. 10:50 Oversidder AB Tårnby 2 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
388558 Kl. 11:30 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Kastrup 3 1
388559 Kl. 11:30 Oversidder Dragør BK 2
388560 Kl. 11:55 Kastrup 3 Dragør BK 2
388596 Kl. 11:55 CIK 2 Oversidder
388597 Kl. 12:20 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
388599 Kl. 12:20 Kastrup 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
388049 Kl. 10:00 B 1908 4 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
1
388050 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Tårnby FF 2
388051 Kl. 10:25 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
388052 Kl. 10:25 B 1908 4 Sundby BK 1
388053 Kl. 10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2
388557 Kl. 10:50 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Sundby BK 1 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
388712 Kl. 12:00 B 1908 4 Oversidder
388713 Kl. 12:00 AB Tårnby 2 Dragør BK 2
388714 Kl. 12:25 Oversidder Dragør BK 2
388715 Kl. 12:25 B 1908 4 AB Tårnby 2
388716 Kl. 12:50 B 1908 4 Dragør BK 2
388717 Kl. 12:50 Oversidder AB Tårnby 2
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
388700 Kl. 10:00 CIK 2 Oversidder
388701 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2
388702 Kl. 10:25 Oversidder Fremad Amager 2
388703 Kl. 10:25 CIK 2 Tårnby FF 2
388704 Kl. 10:50 CIK 2 Fremad Amager 2
388705 Kl. 10:50 Oversidder Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
388706 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 Kunst 5 mands 2A
388707 Kl. 10:00 BK Hellas 3 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
388708 Kl. 10:25 Kastrup 3 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
388709 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 BK Hellas 3 Kunst 5 mands 2B
388710 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
388711 Kl. 10:50 Kastrup 3 BK Hellas 3 Kunst 5 mands 2B
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
388730 Kl. 12:00 Kastrup 3 Oversidder
388731 Kl. 12:00 BK Hellas 3 Fremad Amager 2
388732 Kl. 12:25 Oversidder Fremad Amager 2
388733 Kl. 12:25 Kastrup 3 BK Hellas 3
388734 Kl. 12:50 Kastrup 3 Fremad Amager 2
388735 Kl. 12:50 Oversidder BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
388718 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2 Kunst 5A
388719 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5B
388720 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Dragør BK 2 Kunst 5A
388721 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 Sundby BK 1 Kunst 5B
388722 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Dragør BK 2 Kunst 5A
388723 Kl. 10:50 AB Tårnby 2 Sundby BK 1 Kunst 5B
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
388724 Kl. 10:00 B 1908 4 CIK 2 Kunst 1
388725 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 2 Kunst 1
388726 Kl. 10:25 CIK 2 Tårnby FF 2 Kunst 1
388727 Kl. 10:25 B 1908 4 Oversidder Kunst 1
388728 Kl. 10:50 B 1908 4 Tårnby FF 2 Kunst 1
388729 Kl. 10:50 CIK 2 Oversidder Kunst 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
388750 Kl. 10:00 B 1908 4 CIK 2
388751 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Sundby BK 1
388752 Kl. 10:25 CIK 2 Sundby BK 1
388753 Kl. 10:25 B 1908 4 AB Tårnby 2
388754 Kl. 10:50 B 1908 4 Sundby BK 1
388756 Kl. 10:50 CIK 2 AB Tårnby 2
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
388736 Kl. 13:00 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Dragør BK 2 1
388737 Kl. 13:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2 1
388738 Kl. 13:25 Dragør BK 2 Fremad Amager 2 1
388739 Kl. 13:25 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Tårnby FF 2 1
388740 Kl. 13:50 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
388741 Kl. 13:50 Dragør BK 2 Tårnby FF 2 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
388742 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 Oversidder 1
388743 Kl. 10:00 Kastrup 3 Oversidder 1
388744 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder 1
388747 Kl. 10:25 Bk. Hekla 2 Kastrup 3 1
388748 Kl. 10:50 Bk. Hekla 2 Oversidder 1
388749 Kl. 10:50 Oversidder Kastrup 3 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
388757 Kl. 14:00 B 1908 4 Bk. Hekla 2
388758 Kl. 14:00 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
388759 Kl. 14:25 Bk. Hekla 2 Fremad Amager 2
388760 Kl. 14:25 B 1908 4 AB Tårnby 2
388761 Kl. 14:50 B 1908 4 Fremad Amager 2
388762 Kl. 14:50 Bk. Hekla 2 AB Tårnby 2
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
388769 Kl. 10:00 CIK 2 Oversidder
388770 Kl. 10:00 Kastrup 3 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
1
388855 Kl. 10:25 Oversidder BK Hellas 3
388856 Kl. 10:25 CIK 2 Kastrup 3
388859 Kl. 10:50 CIK 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
1
388861 Kl. 10:50 Oversidder Kastrup 3
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
388763 Kl. 11:30 Oversidder Sundby BK 1
388764 Kl. 11:30 Dragør BK 2 Tårnby FF 2
388765 Kl. 11:55 Sundby BK 1 Tårnby FF 2
388766 Kl. 11:55 Oversidder Dragør BK 2
388767 Kl. 12:20 Oversidder Tårnby FF 2
388768 Kl. 12:20 Sundby BK 1 Dragør BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind