MENU

VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
952469 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 BK Fix 2
952470 Kl. 10:00 Hareskov IF 1 BK Rødovre
952471 Kl. 10:25 BK Fix 2 BK Rødovre
952472 Kl. 10:25 Ølstykke FC 1 Hareskov IF 1
952473 Kl. 10:50 Ølstykke FC 1 BK Rødovre
952474 Kl. 10:50 BK Fix 2 Hareskov IF 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
952475 Kl. 10:00 Husum BK 1 Allerød Fodbold Klub
952476 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 LSF
952477 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub LSF
952478 Kl. 10:25 Husum BK 1 Nørrebro United 1
952479 Kl. 10:50 Husum BK 1 LSF
952480 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Rudegård Stadion 1 Kongevejen 464 2840 Holte
952463 Kl. 10:00 B 1908 2 Oversidder 1
952464 Kl. 10:00 FC Holte 2 KB 3
952465 Kl. 10:25 Oversidder KB 3 1
952466 Kl. 10:25 B 1908 2 FC Holte 2
952467 Kl. 10:50 B 1908 2 KB 3
952468 Kl. 10:50 Oversidder FC Holte 2 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
952487 Kl. 10:00 Hareskov IF 1 BK Rødovre 1
952488 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 KB 3 1
952489 Kl. 10:25 BK Rødovre KB 3 1
952490 Kl. 10:25 Hareskov IF 1 Nørrebro United 1 1
952491 Kl. 10:50 BK Rødovre Nørrebro United 1 1
952492 Kl. 10:50 Hareskov IF 1 KB 3 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Allerød Idrætspark Kunstgræs Møllemosevej 5 3450 Allerød
952481 Kl. 10:00 B 1908 2 Ølstykke FC 1 Kunstgræs
952482 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub LSF Kunstgræs
952483 Kl. 10:25 Ølstykke FC 1 LSF Kunstgræs
952484 Kl. 10:25 B 1908 2 Allerød Fodbold Klub Kunstgræs
952485 Kl. 10:50 Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub Kunstgræs
952486 Kl. 10:50 B 1908 2 LSF Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
952493 Kl. 10:00 BK Fix 2 Husum BK 1 Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
952494 Kl. 10:00 Oversidder FC Holte 2 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
952495 Kl. 10:25 Husum BK 1 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
952496 Kl. 10:25 BK Fix 2 Oversidder Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
952497 Kl. 10:50 Husum BK 1 Oversidder Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
952498 Kl. 10:50 BK Fix 2 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952511 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Hareskov IF 1 1
952512 Kl. 10:00 Husum BK 1 KB 3
952513 Kl. 10:25 Hareskov IF 1 KB 3
ANN

Kampen annulleret

952514 Kl. 10:25 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Husum BK 1 1
952515 Kl. 10:50 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
KB 3 1
952516 Kl. 10:50 Hareskov IF 1 Husum BK 1
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Smørum Idrætscenter 1 Flodvej 62 2765 Smørum
952499 Kl. 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
FC Holte 2 1
952500 Kl. 10:00 BK Rødovre LSF
952501 Kl. 10:25 FC Holte 2 LSF
952502 Kl. 10:25 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
BK Rødovre 1
952503 Kl. 10:50 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
LSF 1
952504 Kl. 10:50 FC Holte 2 BK Rødovre
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
952505 Kl. 10:00 BK Fix 2 Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
1
952506 Kl. 10:00 Oversidder Nørrebro United 1
952507 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Nørrebro United 1 1
952508 Kl. 10:25 BK Fix 2 Oversidder
952509 Kl. 10:50 BK Fix 2 Nørrebro United 1
952510 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Oversidder
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952517 Kl. 10:00 BK Fix 2 Oversidder 1
952518 Kl. 10:00 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
KB 3 1
952519 Kl. 10:25 Oversidder KB 3 1
952520 Kl. 10:25 BK Fix 2 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
1
952521 Kl. 10:50 BK Fix 2 KB 3 1
952522 Kl. 10:50 Oversidder LSF 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Birkevang 1 Birkevang 17 3500 Værløse
952529 Kl. 11:15 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Hareskov IF 1 1
952530 Kl. 11:15 Husum BK 1 Nørrebro United 1
952531 Kl. 11:40 Hareskov IF 1 Nørrebro United 1
952532 Kl. 11:40 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Husum BK 1 1
952533 Kl. 12:05 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Nørrebro United 1 1
952534 Kl. 12:05 Hareskov IF 1 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Rudegård Stadion 1 Kongevejen 464 2840 Holte
952523 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
952524 Kl. 10:00 FC Holte 2 BK Rødovre
952525 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub BK Rødovre
952526 Kl. 10:25 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
FC Holte 2 1
952527 Kl. 10:50 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
BK Rødovre 1
952528 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
952535 Kl. 11:30 Ølstykke FC 1 Husum BK 1 1
952536 Kl. 11:30 BK Rødovre Nørrebro United 1 1
952537 Kl. 11:55 Husum BK 1 Nørrebro United 1 1
952538 Kl. 11:55 Ølstykke FC 1 BK Rødovre 1
952539 Kl. 12:20 Ølstykke FC 1 Nørrebro United 1 1
952540 Kl. 12:20 Husum BK 1 BK Rødovre 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Allerød Idrætspark Kunstgræs Møllemosevej 5 3450 Allerød
952547 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Oversidder Kunstgræs
952548 Kl. 10:00 FC Holte 2 KB 3 Kunstgræs
952549 Kl. 10:25 Oversidder KB 3 Kunstgræs
952550 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2 Kunstgræs
952551 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub KB 3 Kunstgræs
952552 Kl. 10:50 Oversidder FC Holte 2 Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
952541 Kl. 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
BK Fix 2 1
952542 Kl. 10:00 Hareskov IF 1 LSF
952543 Kl. 10:25 BK Fix 2 LSF
952544 Kl. 10:25 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Hareskov IF 1 1
952545 Kl. 10:50 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
LSF 1
952546 Kl. 10:50 BK Fix 2 Hareskov IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952559 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 Hareskov IF 1 1
ANN

Kampen annulleret

952560 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Oversidder 1
952561 Kl. 10:25 Hareskov IF 1 Oversidder 1
952562 Kl. 10:25 Ølstykke FC 1 Allerød Fodbold Klub 1
ANN

Kampen annulleret

952563 Kl. 10:50 Ølstykke FC 1 Oversidder 1
952708 Kl. 10:50 Hareskov IF 1 Allerød Fodbold Klub 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Husumparken Bane 1 F (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
952709 Kl. 10:00 B 1908 2 BK Fix 2 Bane 1 F (5 mands) - Kunstgræs
952710 Kl. 10:00 Husum BK 1 BK Rødovre Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
952711 Kl. 10:25 BK Fix 2 BK Rødovre Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
952712 Kl. 10:25 B 1908 2 Husum BK 1 Bane 1 F (5 mands) - Kunstgræs
952713 Kl. 10:50 B 1908 2 BK Rødovre Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
952714 Kl. 10:50 BK Fix 2 Husum BK 1 Bane 1 F (5 mands) - Kunstgræs
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
952553 Kl. 10:00 FC Holte 2 Nørrebro United 1
952554 Kl. 10:00 LSF KB 3
952555 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 KB 3 Kunst 10
952556 Kl. 10:25 FC Holte 2 LSF
952557 Kl. 10:50 FC Holte 2 KB 3
952558 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 LSF
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
952715 Kl. 12:00 B 1908 2 Ølstykke FC 1
952716 Kl. 12:00 Husum BK 1 KB 3
952717 Kl. 12:25 Ølstykke FC 1 KB 3
952718 Kl. 12:25 B 1908 2 Husum BK 1
952719 Kl. 12:50 B 1908 2 KB 3
952720 Kl. 12:50 Ølstykke FC 1 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
952727 Kl. 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Hareskov IF 1 1
952728 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2
952729 Kl. 10:25 Hareskov IF 1 FC Holte 2
952730 Kl. 10:25 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
952731 Kl. 10:50 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
FC Holte 2 1
952732 Kl. 10:50 Hareskov IF 1 Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
952721 Kl. 10:00 Oversidder BK Rødovre
952722 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
1
952723 Kl. 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
LSF 1
952724 Kl. 10:25 Oversidder Nørrebro United 1
952725 Kl. 10:50 Oversidder LSF
952726 Kl. 10:50 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Nørrebro United 1 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind