MENU

VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
641810
13-11 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF 2 IF Bytoften 3 Ishøj Idrætscenter
641812
20-11 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften 2 BFC Lundegården 2
!
NB: BFC Lundegården 2 er taberdømt
Gladsaxe skole
641813
20-11 2021
Kl. 11:15
BK Avarta 2 Østerbro IF 4 Espelunden Kunstgræs
641809
21-11 2021
Kl. 09:00
BK Fix 3 Herlev IF 3 Tingbjerg Idrætspark
641811
21-11 2021
Kl. 23:59
Oversidder Orient GI 2
641817
28-11 2021
Kl. 10:00
Orient GI 2 Ishøj IF 2 Rødovre Stadion Kunst
641818 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
641815
04-12 2021
Kl. 11:00
Herlev IF 3 IF Bytoften 2 Herlev IF Oasen
641814
05-12 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 2 BK Avarta 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
641816
05-12 2021
Kl. 13:00
IF Bytoften 3 BK Fix 3 Gladsaxe skole
641821
11-12 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF 2 Østerbro IF 4 Ishøj Idrætscenter
641819
18-12 2021
Kl. 10:15
BFC Lundegården 2 Herlev IF 3 Top Danmark Hallen, kunstgræs
641822
18-12 2021
Kl. 11:30
IF Bytoften 2 IF Bytoften 3 Gladsaxe skole
641823
18-12 2021
Kl. 12:00
BK Avarta 2 Oversidder Espelunden Kunstgræs
641820
19-12 2021
Kl. 13:30
BK Fix 3 Orient GI 2 Tingbjerg Idrætspark
641825
15-01 2022
Kl. 10:00
IF Bytoften 3 BFC Lundegården 2 Gladsaxe skole
641824
15-01 2022
Kl. 11:00
Herlev IF 3 BK Avarta 2 Herlev IF Oasen
641828
15-01 2022
Kl. 11:30
Østerbro IF 4 BK Fix 3 Ryparken Idrætsanlæg
641826
15-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder Ishøj IF 2
641827
16-01 2022
Kl. 10:00
Orient GI 2 IF Bytoften 2 Rødovre Stadion Kunst
641829
29-01 2022
Kl. 10:15
BFC Lundegården 2 Orient GI 2 Top Danmark Hallen, kunstgræs
641831
29-01 2022
Kl. 11:00
Herlev IF 3 IF Bytoften 3 Herlev IF Oasen
641830
30-01 2022
Kl. 12:00
BK Fix 3 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
641832
30-01 2022
Kl. 13:00
IF Bytoften 2 Østerbro IF 4 Gladsaxe skole
UDS

Kampen udsat

641833
12-02 2022
Kl. 13:45
BK Avarta 2 Ishøj IF 2 Espelunden Kunstgræs
641834
19-02 2022
Kl. 10:00
Ishøj IF 2 BK Fix 3 Ishøj Idrætscenter
641839
05-03 2022
Kl. 11:30
Østerbro IF 4 BFC Lundegården 2 Ryparken Idrætsanlæg
641837
05-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder IF Bytoften 2
641838
06-03 2022
Kl. 12:00
Orient GI 2 Herlev IF 3 Rødovre Stadion Kunst
641836
06-03 2022
Kl. 12:30
IF Bytoften 3 BK Avarta 2 Gladsaxe skole
641840 ma
07-03 2022
Kl. 23:59
BFC Lundegården 2 Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
641843 ma
07-03 2022
Kl. 23:59
IF Bytoften 2 Ishøj IF 2 Gladsaxe skole
641841
12-03 2022
Kl. 11:00
Herlev IF 3 Østerbro IF 4 Herlev IF Oasen
641844
12-03 2022
Kl. 14:00
BK Avarta 2 BK Fix 3 Espelunden Kunstgræs
641842
13-03 2022
Kl. 11:00
IF Bytoften 3 Orient GI 2 Gladsaxe skole
641846
19-03 2022
Kl. 10:00
Ishøj IF 2 BFC Lundegården 2 Ishøj Idrætscenter
641849
19-03 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 4 IF Bytoften 3 Ryparken Idrætsanlæg
641848
19-03 2022
Kl. 13:30
BK Avarta 2 Orient GI 2 Espelunden Kunstgræs
641845
20-03 2022
Kl. 09:00
BK Fix 3 IF Bytoften 2 Tingbjerg Idrætspark
641847
20-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Herlev IF 3
641850
26-03 2022
Kl. 10:15
BFC Lundegården 2 BK Fix 3 Top Danmark Hallen, kunstgræs
641851
26-03 2022
Kl. 11:00
Herlev IF 3 Ishøj IF 2 Herlev IF Oasen
641852
26-03 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften 3 Oversidder Gladsaxe skole
641853
26-03 2022
Kl. 12:00
IF Bytoften 2 BK Avarta 2 Gladsaxe skole
641854
27-03 2022
Kl. 12:00
Orient GI 2 Østerbro IF 4 Rødovre Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind