U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
299295 10:00 BK Frem 2 Kastrup BK 3
10:00
BK Frem 2
Kastrup BK 3
299296 10:00 Fremad Valby 3 Nørrebro United 2
10:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 2
299297 10:25 BK Frem 2 Nørrebro United 3
10:25
BK Frem 2
Nørrebro United 3
299298 10:25 Nørrebro United 2 CIK 1
10:25
Nørrebro United 2
CIK 1
299299 10:50 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3
10:50
Nørrebro United 3
Fremad Valby 3
299300 10:50 CIK 1 Kastrup BK 3
10:50
CIK 1
Kastrup BK 3
299301 11:15 Fremad Valby 3 BK Frem 2
11:15
Fremad Valby 3
BK Frem 2
299302 11:15 Kastrup BK 3 Nørrebro United 2
11:15
Kastrup BK 3
Nørrebro United 2
299303 11:40 Nørrebro United 3 CIK 1
11:40
Nørrebro United 3
CIK 1
299304 12:15 Nørrebro United 4 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
12:15
Nørrebro United 4
Tårnby FF 2
299305 12:15 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Valby BK 2 1
12:15
BK Hellas 4
Valby BK 2
299334 12:40 Nørrebro United 4 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
1
12:40
Nørrebro United 4
BK Hekla 3
299335 12:40 Valby BK 2 B 1908 5
12:40
Valby BK 2
B 1908 5
299336 13:05 BK Hekla 3 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
1
13:05
BK Hekla 3
BK Hellas 4
299337 13:05 B 1908 5 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
13:05
B 1908 5
Tårnby FF 2
299338 13:30 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
13:30
BK Hellas 4
Nørrebro United 4
299339 13:30 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Valby BK 2 1
13:30
Tårnby FF 2
Valby BK 2
299340 13:55 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
B 1908 5 1
13:55
BK Hekla 3
B 1908 5
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
299341 10:00 BK Frem 2 Nørrebro United 2
10:00
BK Frem 2
Nørrebro United 2
299342 10:00 BK Hekla 3 Valby BK 2
10:00
BK Hekla 3
Valby BK 2
299343 10:25 BK Frem 2 CIK 1
10:25
BK Frem 2
CIK 1
299344 10:25 Valby BK 2 Nørrebro United 4
10:25
Valby BK 2
Nørrebro United 4
299345 10:50 CIK 1 BK Hekla 3
10:50
CIK 1
BK Hekla 3
299346 10:50 Nørrebro United 4 Nørrebro United 2
10:50
Nørrebro United 4
Nørrebro United 2
299347 11:15 BK Hekla 3 BK Frem 2
11:15
BK Hekla 3
BK Frem 2
299348 11:15 Nørrebro United 2 Valby BK 2
11:15
Nørrebro United 2
Valby BK 2
299349 11:40 CIK 1 Nørrebro United 4
11:40
CIK 1
Nørrebro United 4
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
299350 14:30 Nørrebro United 3 Tårnby FF 2
14:30
Nørrebro United 3
Tårnby FF 2
299351 14:30 B 1908 5 BK Hellas 4
14:30
B 1908 5
BK Hellas 4
299352 14:55 Nørrebro United 3 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
1
14:55
Nørrebro United 3
Kastrup BK 3
299353 14:55 BK Hellas 4 Fremad Valby 3
14:55
BK Hellas 4
Fremad Valby 3
299354 15:20 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
B 1908 5 1
15:20
Kastrup BK 3
B 1908 5
299355 15:20 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2
15:20
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
299356 15:45 B 1908 5 Nørrebro United 3
15:45
B 1908 5
Nørrebro United 3
299357 15:45 Tårnby FF 2 BK Hellas 4
15:45
Tårnby FF 2
BK Hellas 4
299358 16:10 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Fremad Valby 3 1
16:10
Kastrup BK 3
Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
299359 12:15 Fremad Valby 3 BK Hekla 3 1
12:15
Fremad Valby 3
BK Hekla 3
299360 12:15 B 1908 5 BK Frem 2 1
12:15
B 1908 5
BK Frem 2
299361 12:40 Fremad Valby 3 CIK 1 1
12:40
Fremad Valby 3
CIK 1
299362 12:40 BK Frem 2 Tårnby FF 2 1
12:40
BK Frem 2
Tårnby FF 2
299363 13:05 CIK 1 B 1908 5 1
13:05
CIK 1
B 1908 5
299418 13:05 Tårnby FF 2 BK Hekla 3 1
13:05
Tårnby FF 2
BK Hekla 3
299419 13:30 B 1908 5 Fremad Valby 3 1
13:30
B 1908 5
Fremad Valby 3
299420 13:30 BK Hekla 3 BK Frem 2 1
13:30
BK Hekla 3
BK Frem 2
299421 13:55 CIK 1 Tårnby FF 2 1
13:55
CIK 1
Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
299422 12:15 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Hellas 4 1
12:15
Nørrebro United 3
BK Hellas 4
299423 12:15 Nørrebro United 4 Kastrup BK 3
12:15
Nørrebro United 4
Kastrup BK 3
299424 12:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
12:40
Nørrebro United 3
Nørrebro United 2
299425 12:40 Kastrup BK 3 Valby BK 2
12:40
Kastrup BK 3
Valby BK 2
299426 13:05 Nørrebro United 2 Nørrebro United 4
13:05
Nørrebro United 2
Nørrebro United 4
299427 13:05 Valby BK 2 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
1
13:05
Valby BK 2
BK Hellas 4
299428 13:30 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
1
13:30
Nørrebro United 4
Nørrebro United 3
299429 13:30 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Kastrup BK 3 1
13:30
BK Hellas 4
Kastrup BK 3
299430 13:55 Nørrebro United 2 Valby BK 2
13:55
Nørrebro United 2
Valby BK 2
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
299440 12:15 Tårnby FF 2 Kastrup BK 3
12:15
Tårnby FF 2
Kastrup BK 3
299441 12:15 BK Hekla 3 Nørrebro United 3
12:15
BK Hekla 3
Nørrebro United 3
299442 12:40 Tårnby FF 2 Nørrebro United 2
12:40
Tårnby FF 2
Nørrebro United 2
299443 12:40 Nørrebro United 3 BK Hellas 4
12:40
Nørrebro United 3
BK Hellas 4
299444 13:05 Nørrebro United 2 BK Hekla 3
13:05
Nørrebro United 2
BK Hekla 3
299445 13:05 BK Hellas 4 Kastrup BK 3
13:05
BK Hellas 4
Kastrup BK 3
299446 13:30 BK Hekla 3 Tårnby FF 2
13:30
BK Hekla 3
Tårnby FF 2
299476 13:30 Kastrup BK 3 Nørrebro United 3
13:30
Kastrup BK 3
Nørrebro United 3
299477 13:55 Nørrebro United 2 BK Hellas 4
13:55
Nørrebro United 2
BK Hellas 4
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
299431 10:00 BK Frem 2 Valby BK 2 Bane 111
10:00
BK Frem 2
Valby BK 2
299432 10:00 Nørrebro United 4 Fremad Valby 3
10:00
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
299433 10:25 BK Frem 2 B 1908 5
10:25
BK Frem 2
B 1908 5
299434 10:25 Fremad Valby 3 CIK 1
10:25
Fremad Valby 3
CIK 1
299435 10:50 B 1908 5 Nørrebro United 4
10:50
B 1908 5
Nørrebro United 4
299436 10:50 CIK 1 Valby BK 2
10:50
CIK 1
Valby BK 2
299437 11:15 Nørrebro United 4 BK Frem 2
11:15
Nørrebro United 4
BK Frem 2
299438 11:15 Valby BK 2 Fremad Valby 3
11:15
Valby BK 2
Fremad Valby 3
299439 11:40 B 1908 5 CIK 1
11:40
B 1908 5
CIK 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
299478 10:00 BK Frem 2 Kastrup BK 3
10:00
BK Frem 2
Kastrup BK 3
299479 10:00 BK Hellas 4 BK Hekla 3
10:00
BK Hellas 4
BK Hekla 3
299480 10:25 BK Frem 2 CIK 1
10:25
BK Frem 2
CIK 1
299481 10:25 BK Hekla 3 Nørrebro United 4
10:25
BK Hekla 3
Nørrebro United 4
299482 10:50 CIK 1 BK Hellas 4
10:50
CIK 1
BK Hellas 4
299483 10:50 Nørrebro United 4 Kastrup BK 3
10:50
Nørrebro United 4
Kastrup BK 3
299484 11:15 BK Hellas 4 BK Frem 2
11:15
BK Hellas 4
BK Frem 2
299485 11:15 Kastrup BK 3 BK Hekla 3
11:15
Kastrup BK 3
BK Hekla 3
299486 11:40 CIK 1 Nørrebro United 4
11:40
CIK 1
Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
299487 12:15 Nørrebro United 3 Valby BK 2 Bane 5
12:15
Nørrebro United 3
Valby BK 2
299488 12:15 Nørrebro United 2 B 1908 5 Bane 6
12:15
Nørrebro United 2
B 1908 5
299489 12:40 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3 Bane 5
12:40
Nørrebro United 3
Fremad Valby 3
299490 12:40 B 1908 5 Tårnby FF 2 Bane 6
12:40
B 1908 5
Tårnby FF 2
299491 13:05 Fremad Valby 3 Nørrebro United 2 Bane 5
13:05
Fremad Valby 3
Nørrebro United 2
299492 13:05 Tårnby FF 2 Valby BK 2 Bane 6
13:05
Tårnby FF 2
Valby BK 2
299493 13:30 Nørrebro United 2 Nørrebro United 3 Bane 5
13:30
Nørrebro United 2
Nørrebro United 3
299494 13:30 Valby BK 2 B 1908 5 Bane 6
13:30
Valby BK 2
B 1908 5
299495 13:55 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2 Bane 8
13:55
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind