MENU

U6 Drenge (16) 3v3 Forår, Pulje 7 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
592127 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 2
592128 Kl. 10:00 BK Union 2 Brønshøj BK 2 Gemmas 5-mandsbane 1
592129 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 BK Hellas 2 Gemmas 5-mandsbane 3
592226 Kl. 10:25 Brønshøj BK 2 Fremad Amager 2 Gemmas 5-mandsbane 1
592227 Kl. 10:50 BK Hellas 2 BK Union 2 Gemmas 5-mandsbane 3
592228 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 1
592229 Kl. 11:15 BK Union 2 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 1
592230 Kl. 11:15 Oversidder Brønshøj BK 2 Gemmas 5-mandsbane 2
592231 Kl. 11:40 BK Hellas 2 Fremad Amager 2 Gemmas 5-mandsbane 2
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-3 Ugandavej 105 2770 Kastrup
592233 Kl. 10:00 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
KB 7 Bane 2-3
592234 Kl. 10:00 HIK 2 Kastrup BK 2 Bane 2-4
592235 Kl. 10:25 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
GVI 2 1
592236 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Tårnby FF 2
592237 Kl. 10:50 GVI 2 HIK 2
592246 Kl. 10:50 Tårnby FF 2 KB 7
592247 Kl. 11:15 HIK 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
592248 Kl. 11:15 KB 7 Kastrup BK 2
592249 Kl. 11:40 GVI 2 Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
592250 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Brønshøj BK 2
592251 Kl. 10:00 GVI 2 Kastrup BK 2
592252 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
592253 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Fremad Valby 2
592254 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 GVI 2
592255 Kl. 10:50 Fremad Valby 2 Brønshøj BK 2
592256 Kl. 11:15 GVI 2 AB Tårnby 2
592257 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 Kastrup BK 2
592258 Kl. 11:40 Fremad Amager 2 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
592259 Kl. 12:15 BK Hellas 2 KB 7
592274 Kl. 12:15 Tårnby FF 2 HIK 2
592275 Kl. 12:40 BK Hellas 2 Oversidder
592276 Kl. 12:40 HIK 2 BK Union 2
592277 Kl. 13:05 Oversidder Tårnby FF 2
592278 Kl. 13:05 BK Union 2 KB 7
592279 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 BK Hellas 2
592280 Kl. 13:30 KB 7 HIK 2
592281 Kl. 13:55 Oversidder BK Union 2
Arrangør:
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
592291 Kl. 12:15 BK Hellas 2 HIK 2
592292 Kl. 12:15 Fremad Valby 2 Oversidder
592293 Kl. 12:40 BK Hellas 2 Brønshøj BK 2
592294 Kl. 12:40 Oversidder Kastrup BK 2
592295 Kl. 13:05 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
592296 Kl. 13:05 Kastrup BK 2 HIK 2
592297 Kl. 13:30 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
BK Hellas 2 1
592298 Kl. 13:30 HIK 2 Oversidder
592299 Kl. 13:55 Brønshøj BK 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
592282 Kl. 12:15 BK Union 2 GVI 2
592283 Kl. 12:15 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2
592284 Kl. 12:40 BK Union 2 Fremad Amager 2
592285 Kl. 12:40 AB Tårnby 2 KB 7
592286 Kl. 13:05 Fremad Amager 2 Tårnby FF 2
592287 Kl. 13:05 KB 7 GVI 2
592288 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 BK Union 2
592289 Kl. 13:30 GVI 2 AB Tårnby 2
592290 Kl. 13:55 Fremad Amager 2 KB 7
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
592300 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Kastrup BK 2
592301 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 BK Union 2
592302 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2
592303 Kl. 10:25 BK Union 2 Fremad Amager 2
592304 Kl. 10:50 Tårnby FF 2 Fremad Valby 2
592305 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
592306 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 AB Tårnby 2
592325 Kl. 11:15 Kastrup BK 2 BK Union 2
592326 Kl. 11:40 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
592327 Kl. 10:00 KB 7 Oversidder HIK Græs
592328 Kl. 10:00 GVI 2 BK Hellas 2 HIK Græs 3M
592329 Kl. 10:25 KB 7 Brønshøj BK 2 HIK Græs
592336 Kl. 10:25 BK Hellas 2 HIK 2 HIK Græs 3M
592337 Kl. 10:50 Brønshøj BK 2 GVI 2 HIK Græs
592338 Kl. 10:50 HIK 2 Oversidder HIK Græs 3M
592339 Kl. 11:15 GVI 2 KB 7 HIK Græs
592340 Kl. 11:15 Oversidder BK Hellas 2 HIK Græs 3M
592341 Kl. 11:40 Brønshøj BK 2 HIK 2 HIK Græs
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
592342 Kl. 12:15 AB Tårnby 2 Oversidder
592343 Kl. 12:15 HIK 2 GVI 2
592344 Kl. 12:40 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
592345 Kl. 12:40 GVI 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
592346 Kl. 13:05 Fremad Amager 2 HIK 2
592347 Kl. 13:05 Fremad Valby 2 Oversidder
592349 Kl. 13:30 HIK 2 AB Tårnby 2
592350 Kl. 13:30 Oversidder GVI 2
592351 Kl. 13:55 Fremad Amager 2 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
592352 Kl. 12:15 BK Hellas 2 Kastrup BK 2
592353 Kl. 12:15 Brønshøj BK 2 Tårnby FF 2
592354 Kl. 12:40 BK Hellas 2 BK Union 2
592355 Kl. 12:40 Tårnby FF 2 KB 7
592356 Kl. 13:05 BK Union 2 Brønshøj BK 2
592357 Kl. 13:05 KB 7 Kastrup BK 2
592358 Kl. 13:30 Brønshøj BK 2 BK Hellas 2
592359 Kl. 13:30 Kastrup BK 2 Tårnby FF 2
592360 Kl. 13:55 BK Union 2 KB 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind