MENU

U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 30-04 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
593054 Kl. 12:00 BK Union 3 Vanløse IF 2
593055 Kl. 12:00 BK Hellas 3 Nørrebro United 6
593056 Kl. 12:25 BK Union 3 FA 2000 5
593057 Kl. 12:25 Nørrebro United 6 KB 10
593058 Kl. 12:50 FA 2000 5 BK Hellas 3
593059 Kl. 12:50 KB 10 Vanløse IF 2
593060 Kl. 13:15 BK Hellas 3 BK Union 3
593061 Kl. 13:15 Vanløse IF 2 Nørrebro United 6
593062 Kl. 13:40 FA 2000 5 KB 10
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
593045 Kl. 10:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Hekla 3 1
593046 Kl. 10:00 GVI 2 Nørrebro United 2
593047 Kl. 10:25 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
FB 2 1
593048 Kl. 10:25 Nørrebro United 2 Vanløse IF 5
593049 Kl. 10:50 FB 2 GVI 2
593050 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 BK Hekla 3
593051 Kl. 11:15 GVI 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
593052 Kl. 11:15 BK Hekla 3 Nørrebro United 2
593053 Kl. 11:40 FB 2 Vanløse IF 5
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
593064 Kl. 11:00 KB 6 Nørrebro United 2 Nandrupsvej Bane 1-3
593065 Kl. 11:00 FA 2000 5 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
593066 Kl. 11:25 KB 6 Vanløse IF 5 Nandrupsvej Bane 1-3
593067 Kl. 11:25 Nørrebro United 6 BK Union 3 Nandrupsvej Bane 1-3
593068 Kl. 11:50 Vanløse IF 5 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
593069 Kl. 11:50 BK Union 3 Nørrebro United 2 Nandrupsvej Bane 1-3
593070 Kl. 12:15 FA 2000 5 KB 6 Nandrupsvej Bane 1-3
593071 Kl. 12:15 Nørrebro United 2 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
593072 Kl. 12:40 Vanløse IF 5 BK Union 3 Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
593073 Kl. 12:15 FB 2 Vanløse IF 2
593074 Kl. 12:15 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Hellas 3 1
593075 Kl. 12:40 FB 2 BK Hekla 3
593076 Kl. 12:40 BK Hellas 3 GVI 2
593077 Kl. 13:05 BK Hekla 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
1
593078 Kl. 13:05 GVI 2 Vanløse IF 2
593079 Kl. 13:30 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
FB 2 1
593080 Kl. 13:30 Vanløse IF 2 BK Hellas 3
593081 Kl. 13:55 BK Hekla 3 GVI 2
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
593082 Kl. 12:15 GVI 2 FA 2000 5
593083 Kl. 12:15 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
KB 6 1
593084 Kl. 12:40 GVI 2 Vanløse IF 5
593085 Kl. 12:40 KB 6 Vanløse IF 2
593086 Kl. 13:05 Vanløse IF 5 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
1
593087 Kl. 13:05 Vanløse IF 2 FA 2000 5
593088 Kl. 13:30 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
GVI 2 1
593089 Kl. 13:30 FA 2000 5 KB 6
593090 Kl. 13:55 Vanløse IF 5 Vanløse IF 2
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
593091 Kl. 10:00 FB 2 BK Hellas 3
593092 Kl. 10:00 BK Union 3 BK Hekla 3
593093 Kl. 10:25 FB 2 Nørrebro United 2
593094 Kl. 10:25 BK Hekla 3 Nørrebro United 6
593095 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 BK Union 3
593096 Kl. 10:50 Nørrebro United 6 BK Hellas 3
593097 Kl. 11:15 BK Union 3 FB 2
593098 Kl. 11:15 BK Hellas 3 BK Hekla 3
593099 Kl. 11:40 Nørrebro United 2 Nørrebro United 6
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
593109 Kl. 12:00 Vanløse IF 2 BK Hekla 3
593110 Kl. 12:00 FA 2000 5 FB 2
593111 Kl. 12:25 Vanløse IF 2 Nørrebro United 2
593112 Kl. 12:25 FB 2 BK Hellas 3
593113 Kl. 12:50 Nørrebro United 2 FA 2000 5
593114 Kl. 12:50 BK Hellas 3 BK Hekla 3
593115 Kl. 13:15 FA 2000 5 Vanløse IF 2
593116 Kl. 13:15 BK Hekla 3 FB 2
593117 Kl. 13:40 Nørrebro United 2 BK Hellas 3
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
593100 Kl. 10:00 KB 6 Nørrebro United 6
593101 Kl. 10:00 BK Union 3 GVI 2
593102 Kl. 10:25 KB 6 KB 10
593103 Kl. 10:25 GVI 2 Vanløse IF 5
593104 Kl. 10:50 KB 10 BK Union 3
593105 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 Nørrebro United 6
593106 Kl. 11:15 BK Union 3 KB 6
593107 Kl. 11:15 Nørrebro United 6 GVI 2
593108 Kl. 11:40 KB 10 Vanløse IF 5
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
593127 Kl. 10:00 FB 2 Nørrebro United 6
593128 Kl. 10:00 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
KB 10 1
593129 Kl. 10:25 FB 2 GVI 2
593130 Kl. 10:25 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Vanløse IF 2 1
593131 Kl. 10:50 GVI 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
1
593132 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 Nørrebro United 6
593133 Kl. 11:15 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
FB 2 1
593134 Kl. 11:15 Nørrebro United 6 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
1
593135 Kl. 11:40 GVI 2 Vanløse IF 2
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 2+3+4+5+6 Artillerivej 190 2300 København S
593118 Kl. 10:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Hekla 3 Bane 2+3+4+5+6
593119 Kl. 10:00 BK Hellas 3 FA 2000 5 Bane 2+3+4+5+6
593120 Kl. 10:25 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Vanløse IF 5 Bane 2+3+4+5+6
593121 Kl. 10:25 FA 2000 5 BK Union 3 Bane 2+3+4+5+6
593122 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 BK Hellas 3 Bane 2+3+4+5+6
593123 Kl. 10:50 BK Union 3 BK Hekla 3 Bane 2+3+4+5+6
593124 Kl. 11:15 BK Hellas 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 2+3+4+5+6
593125 Kl. 11:15 BK Hekla 3 FA 2000 5 Bane 2+3+4+5+6
593126 Kl. 11:40 Vanløse IF 5 BK Union 3 Bane 2+3+4+5+6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind