MENU

U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
212760 Kl. 10:00 BK Frem 1 KB 1 1
212761 Kl. 10:00 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
KB 3 1
212762 Kl. 10:25 BK Frem 1 GVI 1 1
212763 Kl. 10:25 KB 3 BK Hellas 1 1
212764 Kl. 10:50 GVI 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
212765 Kl. 10:50 BK Hellas 1 KB 1 1
212766 Kl. 11:15 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
BK Frem 1 1
212767 Kl. 11:15 KB 1 KB 3 1
212768 Kl. 11:40 GVI 1 BK Hellas 1 1
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
212769 Kl. 12:15 Fremad Amager 1 AB Tårnby 1
212770 Kl. 12:15 Sundby BK 1 B 1908 1
212771 Kl. 12:40 Fremad Amager 1 B 1903 1
212772 Kl. 12:40 B 1908 1 FA 2000 1
212773 Kl. 13:05 B 1903 1 Sundby BK 1
212774 Kl. 13:05 FA 2000 1 AB Tårnby 1
212775 Kl. 13:30 Sundby BK 1 Fremad Amager 1
212776 Kl. 13:30 AB Tårnby 1 B 1908 1
212777 Kl. 13:55 B 1903 1 FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-2 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
212778 Kl. 09:15 BK Frem 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1A-2
212779 Kl. 09:15 B 1903 1 B 1908 1 Bane 1A-1
212780 Kl. 09:40 BK Frem 1 BK Hellas 1 Bane 1A-1
212781 Kl. 09:40 B 1908 1 Fremad Amager 1 Bane 1A-2
212782 Kl. 10:05 BK Hellas 1 B 1903 1 Bane 1A-1
212908 Kl. 10:05 Fremad Amager 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1A-2
212909 Kl. 10:30 B 1903 1 BK Frem 1 Bane 1A-2
212910 Kl. 10:30 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
B 1908 1 Bane 1A-1
212911 Kl. 10:55 BK Hellas 1 Fremad Amager 1 Bane 1A-1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
212913 Kl. 12:15 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 Kunst 5 mands 2A
212920 Kl. 12:15 FA 2000 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
212925 Kl. 12:40 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
KB 1 Kunst 5 mands 2A
213104 Kl. 12:40 Sundby BK 1 Vanløse IF 1 Kunst 5 mands 2B
213105 Kl. 13:05 KB 1 FA 2000 1 Kunst 5 mands 2A
213106 Kl. 13:05 Vanløse IF 1 AB Tårnby 1 Kunst 5 mands 2B
213107 Kl. 13:30 FA 2000 1 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
213108 Kl. 13:30 AB Tårnby 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
213109 Kl. 13:55 KB 1 Vanløse IF 1 Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
213110 Kl. 13:30 Vanløse IF 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
213111 Kl. 13:30 FA 2000 1 BK Frem 1 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
213112 Kl. 13:55 Vanløse IF 1 BK Hellas 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
213113 Kl. 13:55 BK Frem 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
213114 Kl. 14:20 BK Hellas 1 FA 2000 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
213115 Kl. 14:20 AB Tårnby 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
213116 Kl. 14:45 FA 2000 1 Vanløse IF 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
213117 Kl. 14:45 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
BK Frem 1 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
213118 Kl. 15:10 BK Hellas 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
213119 Kl. 12:15 GVI 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
1
213120 Kl. 12:15 Fremad Amager 1 KB 1
213121 Kl. 12:40 GVI 1 KB 3
213122 Kl. 12:40 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
B 1908 1 1
213123 Kl. 13:05 KB 3 Fremad Amager 1
213124 Kl. 13:05 B 1908 1 Sundby BK 1 1
213125 Kl. 13:30 Fremad Amager 1 GVI 1
213126 Kl. 13:30 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
KB 1 1
213127 Kl. 13:55 KB 3 B 1908 1 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
213270 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 KB 1 Bane 5B
213271 Kl. 10:00 B 1903 1 GVI 1 Bane 5A
213272 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 KB 3 Bane 5A
213273 Kl. 10:25 GVI 1 Sundby BK 1 Bane 5B
213274 Kl. 10:50 KB 3 B 1903 1 Bane 5A
213275 Kl. 10:50 Sundby BK 1 KB 1 Bane 5B
213276 Kl. 11:15 B 1903 1 AB Tårnby 1 Bane 5A
213422 Kl. 11:15 KB 1 GVI 1 Bane 5B
213423 Kl. 11:40 KB 3 Sundby BK 1 Bane 5A
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
213128 Kl. 10:00 BK Frem 1 B 1908 1
213129 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Vanløse IF 1
213130 Kl. 10:25 BK Frem 1 FA 2000 1
213264 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
213265 Kl. 10:50 FA 2000 1 Fremad Amager 1
213266 Kl. 10:50 BK Hellas 1 B 1908 1
213267 Kl. 11:15 Fremad Amager 1 BK Frem 1
213268 Kl. 11:15 B 1908 1 Vanløse IF 1
213269 Kl. 11:40 FA 2000 1 BK Hellas 1
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
213424 Kl. 12:15 BK Frem 1 KB 1
213425 Kl. 12:15 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
B 1903 1 1
213433 Kl. 12:15 GVI 1 B 1908 1
213434 Kl. 12:15 KB 3 FA 2000 1
213435 Kl. 12:40 GVI 1 Vanløse IF 1
213436 Kl. 12:40 FA 2000 1 AB Tårnby 1
213426 Kl. 12:40 BK Frem 1 BK Hellas 1
213427 Kl. 12:40 B 1903 1 Fremad Amager 1
213428 Kl. 13:05 BK Hellas 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
1
213429 Kl. 13:05 Fremad Amager 1 KB 1
213437 Kl. 13:05 Vanløse IF 1 KB 3
213438 Kl. 13:05 AB Tårnby 1 B 1908 1
213439 Kl. 13:30 KB 3 GVI 1
213440 Kl. 13:30 B 1908 1 FA 2000 1
213430 Kl. 13:30 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
BK Frem 1 1
213431 Kl. 13:30 KB 1 B 1903 1
213432 Kl. 13:55 BK Hellas 1 Fremad Amager 1
213441 Kl. 13:55 Vanløse IF 1 AB Tårnby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind