Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. maj 2022
10:00
FA 2000 6
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Aakanden GF 2
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
BK Rødovre 1
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:00
Vanløse IF 7
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:25
BK Rødovre 1
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:25
Kastrup BK 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:25
FA 2000 6
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:25
Østerbro IF 4
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:50
B 1908 5
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:50
BK Vestia 4
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:50
Valby BK 2
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
10:50
B 1903 3
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:15
Vanløse IF 7
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:15
BK Skjold 5
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:15
Aakanden GF 2
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:15
BK Hellas 3
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:40
B 1908 5
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:40
Valby BK 2
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
BK Rødovre 1
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
B 1908 5
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:25
BK Rødovre 1
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:25
Østerbro IF 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:50
B 1903 3
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:50
FA 2000 6
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:15
B 1908 5
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:15
Kastrup BK 2
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
11:40
B 1903 3
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:15
Valby BK 2
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:15
BK Vestia 4
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:40
Valby BK 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:40
Aakanden GF 2
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:05
BK Skjold 5
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:05
Vanløse IF 7
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
BK Vestia 4
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
BK Hellas 3
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:55
BK Skjold 5
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:15
Vanløse IF 7
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:15
BK Vestia 4
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:15
Valby BK 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:15
FA 2000 6
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:40
Valby BK 2
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:40
BK Skjold 5
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:40
Vanløse IF 7
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:40
BK Rødovre 1
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:05
B 1903 3
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:05
BK Hellas 3
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:05
Kastrup BK 2
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:05
Østerbro IF 4
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
FA 2000 6
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
Aakanden GF 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
BK Vestia 4
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
B 1908 5
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:55
B 1903 3
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:55
Kastrup BK 2
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:15
BK Rødovre 1
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:15
FA 2000 6
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:15
BK Hellas 3
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:15
B 1908 5
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:40
BK Hellas 3
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:40
Valby BK 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:40
BK Rødovre 1
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:40
Vanløse IF 7
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:05
BK Vestia 4
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:05
B 1903 3
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:05
Kastrup BK 2
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:05
Aakanden GF 2
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
B 1908 5
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
BK Skjold 5
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
FA 2000 6
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
Østerbro IF 4
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:55
BK Vestia 4
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:55
Kastrup BK 2
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:00
BK Rødovre 1
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:00
Aakanden GF 2
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:25
BK Rødovre 1
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:25
B 1908 5
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:50
B 1903 3
Aakanden GF 2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:50
FA 2000 6
BK Skjold 5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
11:15
Aakanden GF 2
BK Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
11:15
BK Skjold 5
B 1908 5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
11:40
B 1903 3
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:15
Valby BK 2
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:15
Kastrup BK 2
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:40
Valby BK 2
Vanløse IF 7
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:40
BK Vestia 4
BK Hellas 3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:05
Vanløse IF 7
Kastrup BK 2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:05
BK Hellas 3
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:30
Kastrup BK 2
Valby BK 2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:30
Østerbro IF 4
BK Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:55
Vanløse IF 7
BK Hellas 3
|