MENU

U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
536904 Kl. 10:00 B 1908 3 BK Frem 1
536905 Kl. 10:00 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
KB 9 1
536906 Kl. 10:25 B 1908 3 CIK 1
536907 Kl. 10:25 KB 9 Hvidovre IF 3
536908 Kl. 10:50 CIK 1 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
1
536909 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 BK Frem 1
536910 Kl. 11:15 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
B 1908 3 1
536911 Kl. 11:15 BK Frem 1 KB 9
536912 Kl. 11:40 CIK 1 Hvidovre IF 3
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
541172 Kl. 10:00 GVI 3 BK Fix 3 1
541173 Kl. 10:00 GVI 2 BK Stefan 1 1
541174 Kl. 10:25 GVI 3 Fremad Valby 1 1
541175 Kl. 10:25 BK Stefan 1 Valby BK 1 1
541176 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 GVI 2 1
541186 Kl. 10:50 Valby BK 1 BK Fix 3 1
541187 Kl. 11:15 GVI 2 GVI 3 1
541188 Kl. 11:15 BK Fix 3 BK Stefan 1 1
541189 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 Valby BK 1 1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
541190 Kl. 12:15 B 1908 3 KB 9
541191 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 BK Stefan 1
541192 Kl. 12:40 B 1908 3 Hvidovre IF 3
541193 Kl. 12:40 BK Stefan 1 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
541194 Kl. 13:05 Hvidovre IF 3 Fremad Valby 1
541271 Kl. 13:05 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
KB 9 1
541272 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 B 1908 3
541284 Kl. 13:30 KB 9 BK Stefan 1
541285 Kl. 13:55 Hvidovre IF 3 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
541286 Kl. 10:00 CIK 1 BK Fix 3
541287 Kl. 10:00 Valby BK 1 GVI 2
541288 Kl. 10:25 CIK 1 BK Frem 1
541289 Kl. 10:25 GVI 2 Vanløse IF 3
541290 Kl. 10:50 BK Frem 1 Valby BK 1
541291 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 BK Fix 3
541292 Kl. 11:15 Valby BK 1 CIK 1
541293 Kl. 11:15 BK Fix 3 GVI 2
541294 Kl. 11:40 BK Frem 1 Vanløse IF 3
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
541611 Kl. 12:15 CIK 1 GVI 2
542298 Kl. 12:15 GVI 3 BK Frem 1
542299 Kl. 12:40 CIK 1 KB 9
542300 Kl. 12:40 BK Frem 1 BK Stefan 1
542301 Kl. 13:05 KB 9 GVI 3
542302 Kl. 13:05 BK Stefan 1 GVI 2
542303 Kl. 13:30 GVI 3 CIK 1
542304 Kl. 13:30 GVI 2 BK Frem 1
542305 Kl. 13:55 KB 9 BK Stefan 1
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Bane C - Damhusengen Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
541305 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Fremad Valby 1 Bane C - Damhusengen
541433 Kl. 10:00 Valby BK 1 B 1908 3 Bane D - Damhusengen
541434 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 3 Bane C - Damhusengen
541435 Kl. 10:25 B 1908 3 BK Fix 3 Bane D - Damhusengen
541436 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 Valby BK 1 Bane C - Damhusengen
541437 Kl. 10:50 BK Fix 3 Fremad Valby 1 Bane D - Damhusengen
541608 Kl. 11:15 Valby BK 1 Vanløse IF 3 Bane D - Damhusengen
541609 Kl. 11:15 Fremad Valby 1 B 1908 3 Bane C - Damhusengen
541610 Kl. 11:40 Hvidovre IF 3 BK Fix 3 Bane C - Damhusengen
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
542306 Kl. 10:00 B 1908 3 BK Stefan 1
542307 Kl. 10:00 GVI 3 Vanløse IF 3
542308 Kl. 10:25 B 1908 3 Valby BK 1
542309 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 3
542321 Kl. 10:50 Valby BK 1 GVI 3
542322 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 BK Stefan 1
542323 Kl. 11:15 GVI 3 B 1908 3
542324 Kl. 11:15 BK Stefan 1 Vanløse IF 3
542325 Kl. 11:40 Valby BK 1 Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
542326 Kl. 12:15 BK Fix 3 BK Frem 1
542327 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
1
542328 Kl. 12:40 BK Fix 3 KB 9
542329 Kl. 12:40 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
GVI 2 1
542330 Kl. 13:05 KB 9 Fremad Valby 1
542331 Kl. 13:05 GVI 2 BK Frem 1
542332 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 BK Fix 3
542355 Kl. 13:30 BK Frem 1 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
1
542356 Kl. 13:55 KB 9 GVI 2
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
542357 Kl. 10:00 B 1908 3 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
1
542370 Kl. 10:00 GVI 2 Fremad Valby 1
542371 Kl. 10:25 B 1908 3 Hvidovre IF 3
542383 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 GVI 3
542384 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 GVI 2
542385 Kl. 10:50 GVI 3 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
1
542386 Kl. 11:15 GVI 2 B 1908 3
542387 Kl. 11:15 BK Frem 1
!
NB: BK Frem 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
542526 Kl. 11:40 Hvidovre IF 3 GVI 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
542607 Kl. 10:00 CIK 1 BK Stefan 1
542638 Kl. 10:00 KB 9 Valby BK 1
542639 Kl. 10:25 CIK 1 Vanløse IF 3
542642 Kl. 10:25 Valby BK 1 BK Fix 3
542643 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 KB 9
542654 Kl. 10:50 BK Fix 3 BK Stefan 1
542655 Kl. 11:15 KB 9 CIK 1
542656 Kl. 11:15 BK Stefan 1 Valby BK 1
542756 Kl. 11:40 Vanløse IF 3 BK Fix 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind