MENU

U12 drenge 8M C (2010) - efterår 2021, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
729651
21-08 2021
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Krarup Espe Fodbold Carl Nielsen Hallen
729653
21-08 2021
Kl. 11:00
Stjernen/Thurø Tåsinge f. B. Thurø Stadion
729657
22-08 2021
Kl. 10:00
Egebjerg Fodbold FC Faaborg V.Skerninge Stadion
729679
22-08 2021
Kl. 10:00
FC Broby/Verninge Ringe BK FC Broby Arena
729649
22-08 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF Kerteminde BK Stenstrup Sportsplads
729655
22-08 2021
Kl. 11:00
Rudkøbing BK Nyborg G & IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
729680 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Stenstrup IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Stenstrup Sportsplads
729685
29-08 2021
Kl. 09:30
Kerteminde BK Ringe BK ALBANI Kerteminde Stadion
729681
29-08 2021
Kl. 10:00
FC Faaborg FC Broby/Verninge Toftegårdsskolen
729682
29-08 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Egebjerg Fodbold Idrætscenter Nyborg
729683
29-08 2021
Kl. 10:45
Tåsinge f. B. Rudkøbing BK SEF Energi Arena - Tåsinge
729687
04-09 2021
Kl. 12:00
Stjernen/Thurø Stenstrup IF Østbyens Stadion
729688
04-09 2021
Kl. 13:00
Rudkøbing BK Krarup Espe Fodbold Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
729712
05-09 2021
Kl. 10:00
Egebjerg Fodbold Tåsinge f. B. V.Skerninge Stadion
733479
05-09 2021
Kl. 10:00
FC Broby/Verninge Nyborg G & IF FC Broby Arena
733480 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Ringe BK FC Faaborg Ringe Stadion
733803
12-09 2021
Kl. 10:00
Krarup Espe Fodbold Egebjerg Fodbold Espe Hallen (ude)
733483
12-09 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Ringe BK Idrætscenter Nyborg
733624
12-09 2021
Kl. 10:45
Tåsinge f. B. FC Broby/Verninge SEF Energi Arena - Tåsinge
733481
12-09 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF
!
NB: Stenstrup IF er taberdømt
Rudkøbing BK Stenstrup Sportsplads
733806
12-09 2021
Kl. 14:00
Kerteminde BK FC Faaborg ALBANI Kerteminde Stadion
733482 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Stjernen/Thurø Carl Nielsen Hallen
734645 to
16-09 2021
Kl. 18:15
Stjernen/Thurø FC Faaborg Østbyens Stadion
734009
18-09 2021
Kl. 11:00
Stjernen/Thurø Kerteminde BK Thurø Stadion
734011
19-09 2021
Kl. 10:00
Egebjerg Fodbold Stenstrup IF V.Skerninge Stadion
734117
19-09 2021
Kl. 10:00
Ringe BK Tåsinge f. B. Ringe Stadion
734119
19-09 2021
Kl. 10:00
FC Faaborg Nyborg G & IF Toftegårdsskolen
734010
19-09 2021
Kl. 12:30
Rudkøbing BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
734116 on
22-09 2021
Kl. 17:30
FC Broby/Verninge Krarup Espe Fodbold FC Broby Arena
734585 on
22-09 2021
Kl. 17:30
Ringe BK Stjernen/Thurø Ringe Stadion
734122
25-09 2021
Kl. 11:00
Stjernen/Thurø Rudkøbing BK Østbyens Stadion
734123
25-09 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. FC Faaborg SEF Energi Arena - Tåsinge
734124
26-09 2021
Kl. 10:00
Krarup Espe Fodbold Ringe BK Espe Hallen (ude)
734120
26-09 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF FC Broby/Verninge Stenstrup Sportsplads
734125
26-09 2021
Kl. 11:30
Kerteminde BK Nyborg G & IF ALBANI Kerteminde Stadion
729684 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Stjernen/Thurø Krarup Espe Fodbold Østbyens Stadion
734121 ti
28-09 2021
Kl. 18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Egebjerg Fodbold Carl Nielsen Hallen
734131
03-10 2021
Kl. 10:00
FC Faaborg Krarup Espe Fodbold Toftegårdsskolen
734136
03-10 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Tåsinge f. B. Idrætscenter Nyborg
734128
03-10 2021
Kl. 11:30
FC Broby/Verninge Nr. Lyndelse / Søby F.C. FC Broby Arena
734126
03-10 2021
Kl. 13:00
Rudkøbing BK Kerteminde BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
734129 ma
04-10 2021
Kl. 18:30
Ringe BK Stenstrup IF Ringe Stadion
734127 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Egebjerg Fodbold Stjernen/Thurø V.Skerninge Stadion
734144
10-10 2021
Kl. 09:30
Krarup Espe Fodbold Nyborg G & IF Espe Hallen (ude)
734139
10-10 2021
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Ringe BK Carl Nielsen Hallen
734137
10-10 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF FC Faaborg Stenstrup Sportsplads
734142
10-10 2021
Kl. 12:31
Rudkøbing BK Egebjerg Fodbold
!
NB: Egebjerg Fodbold er taberdømt
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
734473
10-10 2021
Kl. 14:00
Kerteminde BK Tåsinge f. B. ALBANI Kerteminde Stadion
734140 ma
11-10 2021
Kl. 17:15
Stjernen/Thurø FC Broby/Verninge Thurø Stadion
734474 ma
11-10 2021
Kl. 17:30
Egebjerg Fodbold Kerteminde BK V.Skerninge Stadion
734631 on
13-10 2021
Kl. 17:00
Tåsinge f. B. Krarup Espe Fodbold SEF Energi Arena - Tåsinge
734584
16-10 2021
Kl. 13:00
FC Broby/Verninge Rudkøbing BK FC Broby Arena
734586
17-10 2021
Kl. 10:00
FC Faaborg Nr. Lyndelse / Søby F.C.
!
NB: Nr. Lyndelse / Søby F.C. er taberdømt
Toftegårdsskolen
734607
17-10 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Stenstrup IF Idrætscenter Nyborg
734635
23-10 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF Tåsinge f. B. Stenstrup Sportsplads
734636
24-10 2021
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Nyborg G & IF Carl Nielsen Hallen
736025
24-10 2021
Kl. 10:00
Kerteminde BK Krarup Espe Fodbold ALBANI Kerteminde Stadion
734647
24-10 2021
Kl. 12:30
Rudkøbing BK Ringe BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
734777
24-10 2021
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold FC Broby/Verninge V.Skerninge Stadion
738628
30-10 2021
Kl. 10:00
Ringe BK Egebjerg Fodbold Ringe Stadion
736169
30-10 2021
Kl. 12:00
FC Broby/Verninge Kerteminde BK FC Broby Arena
738629
31-10 2021
Kl. 10:00
FC Faaborg Rudkøbing BK Toftegårdsskolen
747815
31-10 2021
Kl. 10:00
Krarup Espe Fodbold Stenstrup IF Espe Hallen (ude)
747812
31-10 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Stjernen/Thurø Idrætscenter Nyborg
747813
31-10 2021
Kl. 10:45
Tåsinge f. B. Nr. Lyndelse / Søby F.C. SEF Energi Arena - Tåsinge
729686
06-11 2021
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Kerteminde BK Carl Nielsen Hallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind