|
750899
|
ma16-08 2021
|
18:30
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
750903
|
ti17-08 2021
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
|
750902
|
on18-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
|
750901
|
lø21-08 2021
|
13:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
UHT
|
|
|
750904
|
ma23-08 2021
|
18:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
751005
|
ma23-08 2021
|
18:30
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
|
750905
|
ti24-08 2021
|
18:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
|
|
751000
|
to26-08 2021
|
19:00
|
|
|
Vorrevangsskolen
|
UHT
|
|
|
751001
|
to26-08 2021
|
19:30
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
|
|
751022
|
ma30-08 2021
|
17:45
|
|
|
Læssøesgade Skoles Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
751002
|
ma30-08 2021
|
18:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
751004
|
ma30-08 2021
|
18:30
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
|
|
751003
|
on01-09 2021
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
751006
|
to02-09 2021
|
19:15
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
751008
|
ma06-09 2021
|
17:45
|
|
|
Læssøesgade Skoles Idrætsanlæg
|
|
|
|
751010
|
ma06-09 2021
|
18:45
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
|
|
751007
|
ti07-09 2021
|
18:00
|
|
|
Vorrevangsskolen
|
|
|
|
751011
|
to09-09 2021
|
18:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
UHT
|
|
|
751009
|
sø12-09 2021
|
16:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
751013
|
ma13-09 2021
|
17:45
|
|
|
Læssøesgade Skoles Idrætsanlæg
|
|
|
|
751012
|
ma13-09 2021
|
18:30
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
751020
|
ti14-09 2021
|
18:30
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
|
|
751019
|
on15-09 2021
|
18:30
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
751014
|
sø19-09 2021
|
12:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
750900
|
ma20-09 2021
|
17:45
|
|
|
Læssøesgade Skoles Idrætsanlæg
|
|
|
|
751036
|
ma20-09 2021
|
18:30
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
751021
|
ti21-09 2021
|
18:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
|
|
751023
|
ti21-09 2021
|
18:00
|
|
|
Vorrevangsskolen
|
UHT
|
|
|
751024
|
on22-09 2021
|
18:15
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
UHT
|
|
|
751025
|
on22-09 2021
|
18:15
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
751028
|
ma27-09 2021
|
17:45
|
|
|
Vorrevangsskolen
|
|
|
|
750906
|
ma27-09 2021
|
18:00
|
|
|
Hasle Skole
|
UHT
|
|
|
751029
|
ti28-09 2021
|
17:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
751026
|
on29-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
751027
|
on29-09 2021
|
18:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
751300
|
ma04-10 2021
|
17:45
|
|
|
Læssøesgade Skoles Idrætsanlæg
|
|
|
|
751302
|
ma04-10 2021
|
17:45
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
751303
|
ma04-10 2021
|
17:45
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
|
|
751037
|
on06-10 2021
|
17:45
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
|
|
751301
|
to07-10 2021
|
17:45
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
|
|
751317
|
ma11-10 2021
|
17:30
|
|
|
Hasle Skole
|
|
|
|
751318
|
ma11-10 2021
|
17:30
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
|
|
751304
|
on13-10 2021
|
17:30
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
751305
|
on13-10 2021
|
17:30
|
|
|
Vorrevangsskolen
|
|
|
|
751306
|
on13-10 2021
|
19:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
Herre og Kvinde rækker 7-mands
Spilleregler 7-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".