MENU

U13 Drenge 2 (09) 8M Efterår, P2A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
841232
28-08 2021
Kl. 09:00
FA 2000 4 GVI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 12
841353
29-08 2021
Kl. 12:00
Valby 2 KB 4 Valby IP, tribunen
5 - 4
841409 fr
03-09 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Frem 3 GVI. Nymosen
7 - 4
879501
04-09 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Valby 2 Sundby Idrætspark
2 - 7
879502
04-09 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF FA 2000 4 Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

910809 to
09-09 2021
Kl. 17:45
Valby 2 Skovshoved IF Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

911363
11-09 2021
Kl. 10:00
Rødovre GVI 2 Rødovre Stadion
4 - 2
911382
11-09 2021
Kl. 12:00
Frem 3 Fremad Amager 2 Frem, Valby IP
9 - 2
882934
11-09 2021
Kl. 15:00
FA 2000 4 KB 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 11
917851
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Skovshoved IF Rødovre Skovshoved I P
4 - 2
917848 fr
17-09 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Valby 2 GVI. Nymosen
4 - 1
917849
18-09 2021
Kl. 10:00
KB 4 Frem 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 3
917850
18-09 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 FA 2000 4 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

841355
25-09 2021
Kl. 12:00
Rødovre Fremad Amager 2 Rødovre Stadion
5 - 6
841414
26-09 2021
Kl. 14:00
KB 4 Rødovre Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 6
917852 ti
28-09 2021
Kl. 18:00
FA 2000 4 Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 12
917853 fr
01-10 2021
Kl. 17:00
GVI 2 KB 4 GVI. Nymosen
1 - 2
917854
02-10 2021
Kl. 10:00
Rødovre Frem 3 Rødovre Stadion
2 - 3
917857
02-10 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Skovshoved IF Sundby Idrætspark
7 - 2
917858
09-10 2021
Kl. 12:00
Valby 2 Rødovre Valby IP, tribunen
4 - 2
917860
09-10 2021
Kl. 12:00
KB 4 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 7
917861
09-10 2021
Kl. 12:00
Frem 3 FA 2000 4 Frem, Valby IP
8 - 2
917863
10-10 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF GVI 2 Skovshoved I P
5 - 1
917865 to
14-10 2021
Kl. 17:00
Rødovre FA 2000 4 Rødovre Stadion
8 - 0
917867 to
14-10 2021
Kl. 17:00
Frem 3 Valby 2 Frem, Valby IP
6 - 1
917864
16-10 2021
Kl. 10:00
KB 4 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT

Udehold taberdømt

841391 on
20-10 2021
Kl. 18:00
Frem 3 Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

917866
31-10 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 GVI 2 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind