|
|
189179
|
on18-08 2021
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
188698
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
|
188699
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
|
|
|
188700
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
188703
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
188832
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
Roskilde Boldklub (liga 2)
8
|
|
|
188975
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
4
|
|
189167
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
189180
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
Hillerød Fodbold (Liga 2)
3
|
|
189181
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
3
|
|
|
189182
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
189183
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
HHT
|
|
|
189336
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
189405
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Brede Idrætsplads
|
|
|
|
190217
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
190218
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
190220
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
190221
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
190222
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
190223
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
190224
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
190230
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190231
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190235
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190236
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190237
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190238
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
190227
|
on25-08 2021
|
17:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
190219
|
on25-08 2021
|
18:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
190226
|
ti31-08 2021
|
17:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
189166
|
to02-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
|
|
|
190225
|
to02-09 2021
|
18:15
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
|
450791
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
450792
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
450793
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
NyBolig Park
|
HHT
|
|
|
451821
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
3
|
|
451831
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
451877
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
451824
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
|
|
451825
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
451826
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
451827
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
|
|
451828
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
|
|
451829
|
on08-09 2021
|
18:45
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
2
|
|
451822
|
on08-09 2021
|
19:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
Roskilde Boldklub (liga 2)
3
|
|
451823
|
on08-09 2021
|
19:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
450794
|
ti14-09 2021
|
18:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
451830
|
on15-09 2021
|
18:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
Hillerød Fodbold (Liga 2)
4
|
|
|
234968
|
on13-10 2021
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold (Liga 2)
1
|
|
234966
|
on27-10 2021
|
19:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
1
|
|
234965
|
lø30-10 2021
|
16:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
234970
|
lø30-10 2021
|
18:00
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
|
|
|
234967
|
ti02-11 2021
|
19:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
|
|
234971
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
234969
|
lø06-11 2021
|
11:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
234964
|
lø06-11 2021
|
13:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
5
|
|
|
782052
|
ti16-11 2021
|
19:15
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
|
|
781607
|
on24-11 2021
|
18:00
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
|
|
852860
|
on01-12 2021
|
19:15
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
|
|
852862
|
fr03-12 2021
|
19:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
|
586720
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
|
|
586719
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
|
581693
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
|
1. runde 24.8 - 6 oversiddere - Lodtrækning næste runde 27.8 kl.- 12.00
2. runde 8.9 - Lodtrækning næste runde 10.9.kl.- 12.00
3. runde 30.10 - Lodtrækning næste runde 29.10 kl.- 12.00
4. runde 13.11 - Lodtrækning næste runde 3.12 kl.- 12.00
Semifinale 26.4.22
finale 2022 22.5.22